Adwords

google adwords logo

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords’ten yararlanıyor

 

İşletmenizin bulunmasını sağlayın 


Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

 

 

İnternet’teki müşterilere ulaşın 


İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

 

 

Ölçülebilir, güvenilir, esnek 


Google AdWords, reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

 

 

İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz 


Google AdWords hesabınıza giriş yaparak reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiklerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, tüm önemli istatistikleri ve rakamları listeleyen aylık bir özet de gönderilir.

 

 

Durdurun, başlatın, duraklatın, test edin 


Ücretsiz olarak, istediğiniz zaman reklamlarınızda ince ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü Google AdWords hesabınızdan yapabilirsiniz.

 

 

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın


Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

 

 

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın


Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradıklarında işletmenizi kolaylıkla bulabilir.

 

 

Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın 


Günümüzün mobil dünyasında, müşterilerinizin kullandığı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazların tümünde reklam yayınlıyor olmanız gerekir. Bu yolla, müşterilere arama yaparlarken, İnternet’te gezinirlerken veya ürün satın alırlarken ulaşabilirsiniz.

 

 

Google AdWords danışmanlık hizmeti 


Google AdWords danışmanlık hizmeti ile kafa yormanıza gerek yok, biz sizin için en ideal reklam kampanyasını oluşturalım, optimize edelim, siz işinize odaklanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.