Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Kredi kartı ile Cari Ödeme Almak artık Çok Kolay

Cari alacaklar veya aidatlar için Müşterilerin veya üyelerin peşinde koşmanıza hiç gerek yok.

Artık herkes kurumunuza olan cari borcunu/aidatını kredi kartı ile kendisi ödeyebilecek ve yaptığı ödemenin makbuzunu kendisi çıktı alabilecek. Üstelik sadece kurumunuza ya da size özel bilgilerin ve sadece kendi logonuzun bulunduğu arayüzle…

 

Kurumunuza ait aidat ödemeleri, servis bakım anlaşmaları, cari ödemeler vb. ödemeler için müşterilerle tek tek görüşüp tahsilat için vakit harcamak yerine Size özel, SSL Güvenlikli tahsilat sayfasına girip herkes ödemesini kendisi yapsa güzel olmaz mıydı?

Sanal Pos ile Güvenli Ödeme…

Pek çok kişi ödeme yaparken kredi kartı bilgilerini karşı tarafa vermekten rahatsızlık duymaktadır. Bu sistemde kredi kart bilgilerini ödemeyi yapan kişi dışında gören, bilen yok. Kart bilgileri sistemde tutulmadığı gibi, ödeme esnasında bankaya ait sayfa üzerinden 3D Secure ile telefona gelen şifre üzerinden güvenli işlem yapılmaktadır.

Müşteriniz ya da üyeniz, Ödeyeceği rakamı girip kredi kart bilgilerini doldurur, taksitli ödeme yapmak isterse ve vade farkı varsa, seçenekleri inceleyip taksit seçimini yapar ve ne ödeyeceğini görerek ve bilerek işlemini yapar. Taksitli ödeme yapan müşterilerinize komisyonlu ya da komisyonsuz taksit seçenekleri sunabilirsiniz. Sistemin yönetim panelinden, bankanızın size sağlamış olduğu taksit tablosundan bağımsız olarak oran belirlemekte özgürsünüz.

Makbuz kesmek için Vakit Harcamayın…

Müşteriniz ya da üyeniz, ödemesini yaptığı anda yaptığı işleme ait (Kurumunuza ait logonun ve bilgilerinizin bulunduğu) makbuzu sistemden yazıcıya yazdırabilir ya da PDF olarak kaydedebilir. Böylece ödeme sonrası makbuz düzenleme zahmetiyle de uğraşmamış olursunuz. Müşterileriniz ya da üyeleriniz kurumunuza sistem üzerinden geçmişte yapmış olduğu tüm ödemeleri takip edebilirler ve çıktı alabilirler.

Mobil Uyumlu Responsive Tasarım…

Mobil Uyumlu arayüz ile cep telefonu ve tabletlerden de ödeme alabilirsiniz.

Ödeme Linki göndererek hızlı tahsilat yapın…

Müşterilerinize ya da üyelerinize rakam belirterek ödeme linki oluşturup gönderebilirsiniz. Ödemeyi yapacak olan kişi linke tıkladığında doğrudan size özel hazırlanmış olan tahsilat.pro ekranına girer ve kart bilgilerini yazıp ödemesini yapar. Ödeme yapmak ya da ödeme almak işte bu kadar basit.

Bayileriniz kendi müşterilerinden ödeme alarak sizdeki cari borçlarını kapatabilirler.

Bu sistemi bayilerinize kullandırabilirsiniz ve bayileriniz kendi tahsilat pro hesapları ile müşterilerinin kredi kartlarından 3D SECURE güvenlikli olarak ödeme tahsil edebilirler ve sizdeki cari borçlarını kapatabilirler.

Hangi Kredi Kartları Geçerlidir?

Sistemimizde tüm bankaların kredi kartlarından tek çekim ödeme alınabilmektedir.

Hangi Kredi Kartlarına Taksit Yapılmaktadır?

Tahsilat Pro ile Akbank, İş bankası, Ziraat Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti BBVA kredi kartlarından taksitli ödemeler alabilirsiniz.

Taksitli çekimler kendi bankalarına ait sanal pos hesaplarında toplanıyorken, Tek çekim tahsilatlar ise bu 5 banka içerisinden sizin seçeceğiniz bir bankanın sanal posunda toplanmaktadır.

Tahsilat pro sizin tahsildarınız olmaya istekli… Eğer siz de bu uygun fiyatlı, hızlı, güvenli ve pratik tahsilat sistemini şirketinize tahsilatçı yapmak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Bilgi için: 0232 4307250 – 0533 2651090