Bir Pil Harikası: Moto G4 Plus

Bir Pil Harikası: Moto G4 Plus promegaweb izmir web tasarım
Bir Pil Harikası: Moto G4 Plus promegaweb izmir web tasarım

Lenovo’nun son ürünü Moto G4 Plus, 5,5 inç Full HD ekranı, 16 megapiksellik çift otomatik fokus özellikli sınıfının en iyi kamerası ile oldukça iddialı. Telefonun 15 dakikalık şarj işlemiyle 6 saatlik kullanım sunan pili, Moto G4 Plus’ı öne çıkartan özelliklerden biri.

Telefonun en belirgin özelliği, TurboPower Charger özelliği sayesinde 15 dakikalık bir şarjla kullanıcılarına 6 saatlik kullanım sunması. 3000 mAh’lik güçlü bir bataryaya sahip olan Moto G4 Plus, parmak izi okuyucusu gelişmiş teknolojisiyle, telefonunuzu ne şekilde tutarsanız tutun parmağınızı ve sizi anında tanıyabiliyor.

Moto G4 Plus’ın, 5 MP’lik ön kamerası ve çift otomatik fokus özellikli 16 MP’lik arka kamerasıyla kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Üstelik bu çekici telefonun lazer fokus özelliği size loş ortamlarda bile keskin ve net fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Ayrıca Google Photos uygulamasıyla fotoğraflarınıza çeşitli filtreler, çerçeveler ekleyebilir, fotoğraf karenizi dilediğiniz gibi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Telefonun depolama alanını microSD kartla kolayca 128 GB’a kadar artırmanız mümkün ve 5,5 inçlik, Full HD çözünürlüklü ekranı size canlı ve keskin bir görüntü sunuyor. Moto G4 Plus’ın Corning Gorilla Glass 3 kaplaması ekranı çizilme ve sıyrılmalara karşı korurken, nano kaplaması ise su ve yağmur sıçramalarından etkilenmesine engel oluyor. Qualcomm Snapdragon 617 sekiz çekirdekli işlemcisi ile mükemmel performans ve güç dengesini bir araya getiren telefon 4.5G uyumlu çift sim kart desteği bulunuyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.