Cep Pazarına Uygun Fiyatlı Yeni Çinli Geliyor: Neffos X1

Cep Pazarına Uygun Fiyatlı Yeni Çinli Geliyor: Neffos X1
Cep Pazarına Uygun Fiyatlı Yeni Çinli Geliyor: Neffos X1

Son dönemde dünya mobil pazarında dengeleri değiştiren Çinli şirketler, sadece Avrupalı ve Amerikalı markaların üretimlerini yapmakla kalmayıp, kendi markalarını da öne çıkarma konusunda daha aktif hale gelmeye başladı. Öteden beri ağ ürünleriyle tanıdığımız TP-Link de bunlardan biri ve yeni telefon modelleri Neffos X1 ve Neffos X1 Mac pek yakında Türkiye’de satışa çıkacak!

Ürün portföyünü genişleten şirket, yeni akıllı telefonunu Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Şirket kaynaklarından aldığımız bilgiye göre, Neffos X1 adlı yeni Android telefonun, orta segmentte rakiplerini rahatsız edecek bir fiyat/performans dengesine sahip olacak.

Çin’de önemli başarılar kazanan Neffos’un en yeni serisi X1’in çok yakında Türkiye’de satışa sunulacağı açıklandı. Çift eğimli metalik arka kapağa sahip olan telefon, ince yapısıyla dikkat çekecek.

Neffos X1, iki modelden oluşuyor ve ilk model olan X1 Nisan ayında, X1 Max ise Mayıs ayında Türkiye’de raflarda yerini alacak.

Neffos’un X1 serisi metalik arka kapağa sahip. X1 modelinde 5 inç, X1 Max modelinde ise 5,5 inç boyutunda ekran yer alıyor. İnce ve şık tasarımı ile dikkat çeken Neffos X1 serisi, çift eğimli arka kapağı sayesinde çok rahat tutuluyor. Neffos X1 Max, 2,75 mm gibi son derece ince kenara sahip.

Bulut grisi ve gündoğumu-altın olmak üzere iki kapak rengi ile satışa sunulacak olan Neffos X1 serisi, fiyat/performans açısından uygun bir değerle pazarda yer alacak.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.