" 2001'den günümüze "

Promegaweb

E-Ticaret Paketi

KALİTELİ, HIZLI, KULLANICI DOSTU ve GÜVENLİ...

Her çeşit E-ticaret Mağazası için kullanılabilen gelişmiş eklenti ve modifikasyonlarla güçlendirilmiş bir alt yapıya sahip e-ticaret paketidir.  4-5 gün içerisinde tarafımızdan kurulup teslim edilir. 

Her sene paket bedeli ödemeden alışveriş siteniz olsun !

Responsive (Mobil Uyumlu) E-Ticaret Paketi İçeriği:
Kategori Ürünleri Tab Slider modülü.
Footer İçeriklerini Admin panelden düzenleyebilme.
Blog modülü
Banka Sanal Pos Modülü: YAPI KREDİ BANKASI, TEB, FORTİS, ANADOLUBANK, İŞBANK, GARANTİ, FİNANSBANK, KUVEYTTURK,  AKBANK, HALKBANK, İNGBANK, ŞEKERBANK
PAYU Site içi ve Ortak ödeme modülü
İYZİCO Ödeme modülü
PAYTR Ödeme modülü
Ürün detay Ürün Teslim Tarihi belirleme
Ürün Detay Video Yükleme
Ürün Detay Hemen Al butonu
Admin Hızlı Ürün Düzenleme modülü
Gelişmiş Seo modülü
Kargo Takip linki modülü
Anasayfa Kategori Ürünleri modülü
Günün Fırsatları modülü
Mail Aboneliği modülü
Ödeme Türüne İndirim ve Komisyon modülü
Gelişmiş Ürün Filtreleme modülü
Dikey Sol Resimli Mega Menü
Adminden Düzenlenebilir Resimli Üst Mega Menü
Facebook beğenenler modülü
Facebook İle Bağlan modülü
Tek Sayfada Ödeme modülü
Kırık Linkleri Yönlendirme Modülü (301 Yönlendirmesi)
Google Merchant modülü
Xml export modülü
Kategori, Marka, Müşteri gruplarına toplu indirim modülü
Excel import, export modülü
Yıllık Ücretlendirme

E-Ticaret Paketi 3.500,00 TL + KDV

Yıllık Paket Bedeli Almıyoruz​

E-Ticaret Paketimizi 1 kez satın alırsınız ve her yıl yenileme bedeli ya da paket bedeli adı altında ücret ödemezsiniz. 

SSL Sertifika bedeli, Satatik IP bedeli, Hosting (alan) bedeli, Domain (isim) bedeli, yedekleme hizmeti bedeli gibi bedelleri tarafımıza (alışveriş sitenizi kullanmak istediğiniz sürece) her yıl ödemeniz gerekir.

Örnek E-Ticaret Teması

E-Ticaret Paketimizi satın aldığınızda bu örnek tasarıma da ÜCRETSİZ sahip olacaksınız.

E-Ticaret Paketimizi 1 kez satın alırsınız ve her yıl paket yenileme bedeli ya da paket bedeli ücreti ödemezsiniz.

Her sene yıllık paket ücreti ödemeyeceksiniz. Ancak bir web sitesinin yayında bulunabilmesi için gereken yıllık domain (isim) ve hosting (alan) ücretlerinin her sene ödenmesi gerekir. Bu bedeller ödenmediği takdirde nasıl ki bir web sitesi kapanıyorsa e-ticaret siteniz de kapanacaktır. Normal web sitelerinden farklı olarak güvenli e-ticaret siteleri için gerekli olan SSL sertifikası, Statik IP ve yedekleme hizmeti satın almışsanız bu hizmetleri her yıl kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bu hizmet bedellerini tarafımıza her yıl ödemeniz gerekmektedir.  Kısacası ayrıca satın aldığınız tüm hizmetleri, yıllık ödemesini yaptığınız sürece kullanabilirsiniz

 

Sanal Alışveriş Siteleri

Alışveriş Siteleri, tek bir satıcının ürünlerini sattığı bir e-ticaret sitesi olabileceği gibi, birden fazla satıcının tek noktada buluştuğu pazaryeri tarzı e-ticaret siteleri şeklinde de olabilir. Her iki e-ticaret şeklinin de sağladığı farklı avantajlar vardır. Hedeflerinize uygun sanal alışveriş sitesi ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.


3-D Secure Ödeme İşlemleri

3-D Secure e-ticaret ödeme işlemlerinde sahteciliği ve işlem itirazlarını minimuma indirmeyi hedefleyen bir güvenlik çözümüdür. 3D Secure/SecureCode ile e-ticarette alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yaptığı alışverişi, kod/şifre ile onaylaması gerekmektedir.

E-Ticaret ve Google

Çok bilindik bir marka olmadığınız sürece kimse internet alan adınızı yazarak web sitenize gelmeyecektir. Hatta çok ünlü markaların bile alan adlarını ezbere bilmeyiz. Arama motorları üzerinden arayarak istediğimiz e-ticaret sitesine gideriz. Bu nedenle Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimeler ile SEO çalışmalarını yapmak çok önemlidir.

Google da İlk Sayfada Olmak

Çok kolay değil ama kurallara uygun bir çalışma ile siz de sitenizi ilk sayfalara taşıyabilirsiniz. Bunun için sitenizi sürekli güncel ve özgün tutmalı, SEO (Arama motoru Optimizasyonu), İnternet Reklamcılığı, Trafik sağlama konularında profesyonel bir firma ile çalışmalısınız.

İnternetten Ürün Satışı

Online ticaret siteleri her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Talebinize özel yazılımlar hazırlayabiliriz. Ancak başlangıç için hazır e-ticaret yazılımlarımızı kullanmak hem pratik hem de çok daha az maliyetli bir çözüm olacaktır.

Dünyaya Açılmanın Yolu: “
Sanal Mağaza Kurmak”

Sanal mağaza kurmak sanıldığı kadar uzun uğraşlar gerektiren ve ciddi maliyetleri olan bir girişim değildir. Özellikle son yıllarda ülkemizde de e-ticaret yazılımları çoğalmış ve paket program olarak uygun fiyatlara satılmaktadır. Hazır E-ticaret paketleri ile Siz de sanal mağazanızı kurabilir ve ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ihtiyacınız olan özellikleri belirlemek ve bu doğrultuda bir e-ticaret paketi satın almaktır.

 B2C (Business to Consumer) Nedir?

B2C’nin ingilizce açılımı (Business to Consumer) olup “işletmeden tüketiciye” anlamına gelmektedir. Kendi ürünlerinizin internetten satışı için tercih edebileceğiniz paket B2C eticaret paketimizdir. Özellikle yardım ve destek konusunda sıkıntı yaşamamak için yerel bir e-ticaret firması arıyorsanız İzmir’de e-ticaret denince ilk akla gelen firmalardan biri olan PromegaWEB size internetten satış konusunda yardımcı olacaktır.

Üstün özellikli e-ticaret paketlerimiz içerisinde size uygun e-ticaret paketini seçerek, daha fazla müşteriye ürün satabilirsiniz. Fark yaratan akıllı e-ticaret paketlerimizi inceleyerek size uygun eticaret planını birlikte seçelim.

C2C (E-Pazaryeri) Nedir?

C2c’nin ingilizce açılımı ise (Consumer to Consumer) anlamına gelir. Tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticaret’in kısaltılmış global anlamıdır. Tüketiciler arasında yapılan online alışverişi ifade eder. Bu eticaret modelinde tüketiciler online web sitesinde biraraya gelerek ürün ve hizmetlerini sergilerler. Alıcılar da sunulan ürün ve hizmetleri online veya offline olarak satın alırlar.

Online Pazaryeri, alıcılar ile satıcıların üçüncü bir taraf vasıtasıyla elektronik ortamda bir araya getirilmesi ve bu şekilde ürünlerin sergilenmesi ve satışının gerçekleşmesine olanak veren bir e-ticaret faaliyetidir.

Ülkemizde C2C Eticaret modeline örnek olarak www.hepsiburada.com , www.avantajbizde.com , www.n11.com , www.sahibinden.com , www.gittigidiyor.com, www.epttavm.com sitelerini örnek verebiliriz. Yurt dışında ise alibaba.com, aliexpress.com, amazon.com c2c eticaret sitelerine örnek olabilir.

C2C (Tüketiciden tüketiciye) eticaret modeline şu işlemleri örnek verebiliriz;

E-pazaryeri sistemi kurmuş olan bir AVM (örneğin avantajbizde.com) de ücretsiz mağaza oluşturabilir, ürünlerinizi ekleyebilir ve tüketicilere satış yapabilirsiniz. Bu satışı E-pazaryerinin mağazalarına sunmuş olduğu kredi kartı avantajları ve taksit imkanları ile yaparken e-pazaryerinin oluşturacağı sinerji ve trafik sayesinde işlek bir ana caddede mağaza açmış gibi hissedeceksiniz.

Sahibinden.com gibi bir C2C örneğinde ise Arabamızı başka birine satmak veya başka birinden araba satın almak tarzı alışverişler mümkün olabilmekte, firma kurmadan da ikinci el ya da sıfır eşyaların son kullanıcı tarafından satışı yapılabilmektedir. Evimizi başka birine satmak veya başka birinden ev satın almak ya da Açık artırma ile ürün satmak veya almak ta bu modelde yer alabilmektedir.

E-Pazaryerinin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

E-Pazaryeri, alıcılar ile satıcıların AVM olarak adlandırabileceğimiz bir taraf vasıtasıyla elektronik ortamda bir araya getirilmesi ve bu şekilde ürünlerinin sergilenmesi ve satışının gerçekleşmesine imkan sağlayan bir e-ticaret modelidir.

Pazaryeri bu faaliyetinden dolayı satıcılardan çeşitli yollardan gelir elde eder.

– Aylık Mağaza Bedeli
– Ürün Başı Listeleme Ücreti
– Satılan Üründen Elde Edilen Komisyon
– Ürünlerin diğer ürünlere gore ön plana çıkarılması için reklam ve banner çalışmaları vb.

Türkiye’de pazaryeri hizmeti veren sitelerden birkaçı şöyledir:

gittigidiyor.com
n11.com
sahibinden.com
avantajbizde.com
hepsiburada.com

Online Pazaryeri’nin Avantajları ve Dezavantajları

İşletmeler İçin E-Pazaryeri’nin Avantajları :

– E-Ticaret sitesi kurmanın maliyetine katlanmadan internetten satışa başlayabilirler.
– Ürünlerini satmak için ek bir satış ve pazarlama kanalı edinmiş olurlar.
– Diğer satış kanallarına kıyasla çok daha az pazarlama gideri bulunmaktadır.
– E-Ticaret konusunda tecrübe kazandırır.
– Yurtdışı satışları için yeni ve çok büyük fırsatlar sağlar.
– Marka bilinirliğini ve markaya olan güveni arttırır, ödeme koruma sistemi sayesinde bir çeşit satıcı ve alıcı koruma politikasına sahiptir.
– Ürün ve hizmetler hakkındaki tarafsız yorumlar yeni müşterilere ürün veya hizmetlerinizi satın almaları için güven telkin edebilir.
– Satıcılar ve tedarikçilere, tedarik zinciri veya zincirleri arasında yeni ticaret ortaklıkları için fırsatlar sunar.
– Hazır müşterisi olan 24 saat açık bir mağazaya sahip olurlar.

İşletmeler için E-Pazaryerinin Dezavantajları

– Belirli bir komisyon abonelik ve listeleme ücretleri ödemek zorunda olabilirler. ( Rekabet ortamında bazı pazaryerleri abonelik ücreti listeleme ücreti gibi bazı uygulamaları kaldırıp komisyon oranlarında indirimlere gitmişlerdir.)
– Çapraz satış konusunda imkânların daha kısıtlı olması.
– Pazaryerlerine sürekli yeni firmaların girmesi ve rekabetin sürekli artması.
– Pazaryerlerine bağlı kalma ve onların politikalarına göre hareket etme zorunluluğu.
– Pazaryerleri, müşterileri ile iletişime geçilmemesi konusunda satıcı mağazaları kısıtlayıcı hüküm ve şartlara maruz bırakabilmeleri.
– İşletmenizin ve markanızın internette varlığını sürdürebilmesi için pazaryerinin sınırlamaları az da olsa engel teşkil edebilir.

 
 

PromegaWeb

2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.  İzmir’deki kurumsal firmalara internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar, tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar, Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları, Sosyal Medya Yöneticiliği ve e-ticaret uygulamaları ile İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.
İletişim