E-Ticaretin Önemi

E-Ticaretin Önemi

Günümüz koşullarında giderek artan elektronik ticaret ağı, yeni yıl ile birlikte tekrar hareketli günler yaşamaya başladı. Her yıl katlanarak artan Network Marketing sistemleri kendini geliştirerek konjonktüre ayak uydurmaya çalışsa da, bu konuda özellikle ülkemizdeki birçok firma ve kuruluş henüz yeni Dünya düzenine uyum sağlayamamış durumda.

Fiziksel satışın önemi tabi ki yadsınamaz bir gerçek, fakat küresel anlamda bakıldığında yakın gelecekte bu durumunda değişeceğini ön görmek kuvvetle muhtemel.

Harika ürünler satıyor, sektörünüzde ön plana çıkmayı hedefliyor olabilirsiniz, fakat bunu sadece işletmenizin önünden geçenlere değil bütün Türkiye’ye, hatta Dünya’ya paylaşmalısınız.

NE YAPMALIYIM?
İlk olarak yapmanız gereken işletme hacminizi ve buna bağlı olarak lojistik desteğinizin kontrolü olmalı.
Bu ve benzer konuları aştıktan sonra, işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek site ismini (domain aname) bulmalısınız. www.işletmeismi.com, net veya org uzantılarını düşünebilirsiniz. Ya da bu bağlamda yaratıcılığınıza güveniyorsanız, farklılaşmak adına başka seçkilerde üretebilirsiniz.

NASIL YAPMALIYIM?
Ürünlerinizi pazarlamayı düşündüğünüz site isminizi buldunuz fakat bilgisayar bilgim yok diyorsanız, bu konuda sizlere tavsiye edebileceğim firmalar mevcut. Bilişim sektöründe 1998 yılından beridir hizmet veren Promegaweb firması bu konuda en büyük yardımcınız olabilir. Site ismi, tescili, hosting desteği, site tasarımı, e-ticaret, sanal pos, site optimizasyon ve SEO gibi çeşitli konularda uzman kadrosu ile uzun bir süredir bütün Türkiye’ye hizmet veren kuruluş, kaliteli hizmet anlayışında şuan güvenli bir liman konumunda. Promegaweb kuruluşu sayesinde, çok az bir bilgisayar bilgisi ile bile firmanızın kapılarını sanal dünyaya sonuna kadar açabilirsiniz.
Unutmayın, devir internet devri ve bu konuda işletmesini en iyi pazarlayan, pastadan en büyük payı alan olacaktır.

Detaylı bilgi alın,
– Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Sitesi
– Neden bir internet sitesi açmalıyım?
– İnternet sitesi açarken nelere dikkat edilmeli?
– E-ticaret
– Size Özel Web Yazılım
– Web Barındırma / Web Hosting
– İzmir Web Tasarım
– Google Seo Arama Motoru Optimizasyonu
– İnternet Reklamcılığı / Google Adwords / Google Ads

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.