Eğlenceli, Hızlı ve Uygun Fiyatlı: Lenovo K6 Note

Eğlenceli, Hızlı ve Uygun Fiyatlı: Lenovo K6 Note
Eğlenceli, Hızlı ve Uygun Fiyatlı: Lenovo K6 Note

Lenovo’nun yeni telefonu K6 Note, en güzel anları unutulmaz kılmak amacıyla üretilmiş olan gelişmiş kamera ve ekran özellikleri ile öne çıkıyor. Bilgisayar pazarının en büyük üreticisi konumunda olan Lenovo, akıllı telefon pazarında da hızla büyüyor. Şirketin Türkiye’de satışa çıkan yeni telefonu K6 Note, 5,5 inç boyutunda oldukça parlak görüntü veren bir ekrana sahip. 16 megapiksel çözünürlüklü ve çift tonlu LED flaşlı arka kamerasına 8 megapiksel çözünürlüklü bir ön kamerası eşlik ediyor. Eğlence odaklı olan K6’nın her iki kamerası da olağanüstü çekim deneyimi sunuyor. Çekilen fotoğraflar çok kaliteli ve canlı görünüyor.

Fotoğraf konusundaki üstünlüğünü full metal tasarımıyla da destekleyen Lenovo K6 Note, en sevdiğiniz şarkıları en iyi kalitede dinleyebilmeniz ve en eğlenceli videoları izleyebilmeniz için Dolby Atmos ses sistemine sahip. Etkileyici özelliklerini 4000 mAh güçlü bataryası ile de tamamlayan K6 Note akıllı telefon deneyiminizi maksimum seviyeye çıkartıyor.

Lenovo K6 Note, tek SIM kart girişi ve 4G LTE bağlantısını destekliyor, dahili 32 GB depolama alanını genişletmek istediğinizde, bir microSD kart ile kapasitenizi 128 GB’ye kadar artırabiliyor

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.