Evde 4K Sinema Deneyimi Sunan Projektör: Sony VPL-VW550ES 4K

Evde 4K Sinema Deneyimi Sunan Projektör: Sony VPL-VW550ES 4K
Evde 4K Sinema Deneyimi Sunan Projektör: Sony VPL-VW550ES 4K

Sony, yeni kompakt gerçek 4K Ev Sineması projektörü ile ev sineması serisini daha da geliştiriyor. Sony’nin mevcut portföyünde 4K HDR teknolojisini destekleyen üçüncü model olan VPL-VW550ES, sevdikleri içeriği muhteşem görüntü kalitesiyle izlemek isteyen sinema, müzik ve spor tutkunları için ideal ev sineması veya oturma odası sinema çözümü olarak öne çıkıyor.

4K HDR içeriğe talep artmaya devam ederken, Sony’nin yeni projektör modeli VPL-VW550ES, en yeni 4K standartları açısından geleceğe dönük bir yapıda ve günümüz içeriklerinden en iyi şekilde yararlanmak için HDR ile uyumlu bir cihaz. VPL-VW550ES, daha önce popüler HW serisi yeni VPL-HW45ES ve üstün kaliteli VPL-VW5000ES modellerinin güncellenmesinden sonra, Sony tarafından piyasaya sürülen üçüncü ev sineması projektörü olarak raflardaki yerini alıyor.

Tasarımıyla da uyumlu

Sony’nin bu yeni modeliyle ilgili “daha önce görülmemiş” ve “daha önce duyulmamış” şeklinde iddialı söylemleri var. Sony müşterilerinin artan talebi doğrultusuyla, ince ve kompakt VPL-VW550ES, tüm ev sineması veya oturma odası sinema ortamlarına mükemmel uyum sağlaması için Premium Beyaz veya Siyah renk seçenekleriyle sunuluyor. Ayrıca düşük fan gürültüsü sayesinde eğlence severler rahatsız olmadan izleme zevki yaşayabilir. Ayrıca Sony’nin 6000 saatlik (Düşük Modda) etkileyici bir çalışma süresi sağlayan dayanıklı lamba teknolojisi sayesinde, daha az kesinti ve daha az bakım ihtiyacı yaşanıyor.

Nefes kesen görüntü kalitesi

VPL-VW550ES, sunduğu daha iyi görüntü kalitesiyle VPL-VW520ES’nin yerini alacak. Etkileyici 1800 lümenlik parlaklık, 350.000:1 iyileştirilmiş dinamik kontrast oranı ve mevcut diğer teknolojilerden daha net ve keskin görüntüler için Sony’nin 4K teknolojisi özelliklerine sahip. HDR, daha yüksek parlaklık aralığıyla çok yüksek kontrast sağlar ve yönetmenin amacına ve vizyonuna uygun görüntüler sunmak için aydınlık ve karanlık tonları üretebilir.

Zengin bağlantı özellikleri

Ultra HD Blu-ray ve Over-The-Top içerik (OTT) servisleriyle uyumluluğa ek olarak, Sony’nin yeni Ev Sineması projektörü, bir cihaz yazılımı güncellemesiyle geleceğin yayın servisleri ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler için kullanılan Hybrid Log-Gamma (HLG) ile uyumlu hale gelecek. Önceki model gibi, bu yeni model de en yeni HDMI standardı (4K 24p ve 4K 60p için HDR kapasitesi) ve HDMI1 ve HDMI2 terminalleri için HDCP 2.2 bağlantısı sunarak, izleyicilere en yeni 4K içerik servislerine erişim sağlamaya devam ediyor. Dahili RF 3D iletici, daha geniş kapsam ve 3D senkronizasyon kararlılığı için güçlü kablosuz sinyalle uyumluluğu daha da kolaylaştırıyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.