Farklı İhtiyaç ve Bütçelere Göre Philips Televizyonlar

Farklı İhtiyaç ve Bütçelere Göre Philips Televizyonlar promegaweb izmir web tasarım

Televizyonlar görüntü ve ses performansı konusunda büyük yol kat etti ve bununla birlikte daha uygun fiyatlı seçenekler de boy gösterir hale geldi. Philips, pazarın en önemli oyuncularından biri olarak sürekli portföyünü besliyor. Şirketin 56cm (22 inç) ila 140cm (55 inç) arasında değişen ekran boyutları ile geniş bir giriş düzeyi Full HD model seçkisi de bulunuyor.

Bu modeller uygun bütçe ile dahi Philips’in gelişmiş görüntü kalitesini sunacak. Yeni 4000, 4100, 5300 ve 5500 Philips TV’ler, 2015’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de pazara sürülecek. İşte Philip’sin Türkiye’ye getireceği yeni modeller.

İkinci TV’yi isteyenlere her oda için küçük ekranlar Kompakt ve harika tasarımlı siyah Philips 4000 serisi TV’ler ve beyaz Philips 5210, kısıtlı alana sahip kullanıcılara ve oturma odası dışındaki odalara ikinci bir televizyon arayan tüketicilere ideal bir seçenek sunuyor. Doğal renkler ve iyi kontrasta sahip görüntüler için Digital Crystal Clear özelliğine sahipler. Bu televizyonlarda, diğer cihazlara kolay bağlantı için çok sayıda arayüz ve yuva bulunuyor. Philips 4100 İyi fiyat ile en iyi resim kalitesi Bu Full HD TV’lerde bulunan 100Hz Picture Motion Rate, hızlı hareket eden net resimler sağlarken; Digital Crystal Clear teknolojisi ise iyi kontrast ve canlı renkler ile gerçek yaşamı aratmayan görüntüler sağlıyor. Tüm Philips 4100 serisi TV modelleri açık bir stand üzerinde duran dar bir çerçeve tasarımı sunuyor.

Bunlar aynı zamanda, örneğin, takılı bir USB bellek çubuğundan içerik oynatılmasına, yayınların USB üzerinden bir sabit sürücüye kaydedilmesine veya korunmayan içeriğin bir bilgisayar üzerinde saklanmasına imkan veren geniş bir ara yüz ve yuva seçenekleriyle sunuluyor. Philips 5300 Üstün Full HD görüntü kalitesine sahip Smart TV’ler Philips 5300 serisi, ödenen paranın karşılığını fazlasıyla veren Smart TV’leri sunan bir seri. TV’ler, tarayıcı ve uygulamalar üzerinden çevrimiçi erişimin yanı sıra kaçırılan programı izleme (Catch Up TV) ve video-on-demand hizmetlerinden oluşan geniş bir seçki sunan Philips Smart TV platformuna erişim sağlıyor.

Philips 5300 serisi TV’ler muazzam kontrasta sahip harika Full HD resimler görüntülüyor. Micro Dimming teknolojisi, ekran üzerindeki içeriği 6.400 farklı alanda analiz edip LED arkadan aydınlatmayı da buna göre ayarlayarak o koyu siyahları ve parlak beyazları sunuyor. Philips 5500 Philips Android TV’yi kitlelere taşıyacak Philips 5500 Smart TV’ler, en üst düzey Smart TV deneyimi için Android TV™’nin en son sürümünü sunan en makul fiyatlı Philips TV’ler. Bunlar, TV kullanımı için optimize edilmiş geniş uygulama seçeneği ile hem Google Play Store’a hem de Philips Smart TV platformuna erişim sağlayarak her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print