Fitbit’ten Yeni Bileklikler

Fitbit’ten Yeni Bileklikler promegaweb izmir web tasarım
Fitbit’ten Yeni Bileklikler promegaweb izmir web tasarım

Önde gelen sağlık aksesuarı firmalarından Fitbit, alışveriş sezonundan önce birkaç yeni ürün ve güncelleme tanıttı.

İçinde bulunduğumuz senenin başında saat benzeri Blaze ve tarz odaklı Alta’yı piyasaya süren firmanın tanıttığı yeni ürünleri Charge 2 ve Flex 2 oluşturuyor. Fitbit Charge HR’ın yerini alacak olan Charge 2’nin getirdiği yeni özellikler arasında; değiştirilebilir kayışlar, daha büyük bir ekran ve nefesinizi takip eden “Relax” modu bulunuyor.

Dalışçılar için de ideal

Fitbit Flex 2, ince ama ekransız Flex’in yerini ergonomiden ödün vermeden devralıyor. 50 metre su altına kadar direnç sağlayan Flex 2 aynı zamanda Fitbit’in ilk su geçirmez ölçüm bilekliği olma özelliği de taşıyor. Tory Burch ve Vera Wang gibi ünlü tasarımcıların ortaklığıyla hazırlanan Flex 2, ayrıca, bulundurduğu ufak, renkli LED ışıkları sayesinde telefonunuza ait uyarıları da sergileyebiliyor.

Geçen kış pazara sunulan saat benzeri sağlık takibi aygıtı Fitbit Blaze ise yazılım güncellemeleri ve yenilenmiş aksesuarlarla güçlendiriliyor. Bunlar arasında yeni dijital saat temaları, üçüncü şahıs telefon markaları için uyarılar ve çeşitli aksesuarlar önde geliyor. İlaveten, Android ve iOS uygulamaları birkaç yeni kullanışlı özellikle güncelleniyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.