Google’da İlk Sayfada Olmak

Google'da İlk Sayfada Olmak

Google da ilk sayfada olmak profesyonel desteklerle imkânsız değil.

Öncelikle sizlere sunu çok açık bir şekilde belirtmeyi istedim; Şirket olarak Google arama motorunda Seo hizmeti ile ilk sayfa garantisi vermemekteyiz; Böyle bir garanti vermek hiç kimsenin elinde olan bir şey olmadığı gibi yetkisi de bulunmamaktadır

Söyle de devam etmek isterim; Dünyaca ünlü arama motoru sevgili 🙂 Google’da ilk sayfada olmak gerçekten çok zor ama imkânsız olmadığını; ve faydasının çok büyük olduğunu da belirtmek isteriz.

Peki nasıl Google ilk sayfa da yer alabilirim? Diyeceksiniz, bunun cevabında şu şekilde açıklayabilirim ve bu önerimizi dikkate almanızı dilerim.

Kurallara uygun bir çalışma ile sizde sitenizi ilk sayfada çıkarabilirsiniz. Biz ekip olarak bu işlemleri sizin, siz site sahiplerinin veya kurumsal firmalarda site ile yetkili kişilerin çalışarak bu işlemleri yapması ve ilk sayfaya çıkarması daha kolay olacağına inanmaktayız.

Bir işletmede bu konu ile ilgili bir personel olmalı ve bu kişinin sürekli web sitesi ile ilgilenerek güncel tutmalıdır. Kendi Sektörünüzle ilgili bilgiye sahip olup özgün içerikler yazarak fark yaratmalıdır. Bunu başardığınızda en önemli adim gerçekleşmiş olacaktır. Yani özgün içerik en önemli konudur.

Seo bilgisi olan kişileri nerden bulacağınızı soracaksınız? Bu personelin internet bilgisi olması yeterli olacaktır. Bir Seo şirketinden danışmanlık alarak hareket etmesi ve sürekli ilgilenmesi gerekir.

Neden bir Seo şirketi varken ben uğraşayım derseniz? İnanın hiç bir Seo uzmanı 5 adetten fazla siteyi kontrol edemez; tamam belki belli başlı çalışmalar bir seferlik yapılır ama o çalışma sizi ilk sayfaya taşımayacaktır.

Bizde kurumsal bir SEO Şirketi olarak sizlere bunu önermekteyiz kendi isinizi kendiniz yapın kazanın.

Bir Web Sitesi için Google İlk Sayfada Çıkmak Çok Önemlidir.

Türkiye’de Internet Sitelerinin Google ilk sayfa da olmasının ne kadar önemli olduğunun tüm site sahipleri anlamış bulunmaktadır.

Günümüzün en etkili ticari aracı haline gelen Google arama motorunda ilk sayfada yer aldığın gün talepler almaya başlanmaktadır ve bunun artık insanlar bilincine varmıştır, bu nedenle her site sahibi yaptırdığı siteyi veya yaptıracağı siteyi Google da ilk sayfada çıkarmayı hedeflemektedir.

Google ilk saya önemini kısaca sıralamak gerekirse.

– Sitenize hedef ziyaretçi gönderir.

– Yeni müşteriler edinir ve müşteri portfeyinizi artırırsınız.

– Sektörünüzdeki tüm rakip ve araştırmacılar artık sizi tanırlar.

– Türkiye’nin ve Dünyanın Her yerine Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtabilirsiniz.

Detaylı bilgi alın,
– Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Sitesi
– Neden bir internet sitesi açmalıyım?
– İnternet sitesi açarken nelere dikkat edilmeli?
– E-ticaret
– Size Özel Web Yazılım
– Web Barındırma / Web Hosting
– İzmir Web Tasarım
– Google Seo Arama Motoru Optimizasyonu
– İnternet Reklamcılığı / Google Adwords / Google Ads

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.