Gözünüzü Arkada Bırakmayan Kamera: Eviocam

Gözünüzü Arkada Bırakmayan Kamera: Eviocam
Gözünüzü Arkada Bırakmayan Kamera: Eviocam

Evinizden uzaktayken neler olup bittiğini görmeniz artık mümkün. HD kalitesinde görüntü sağlayan, kaydettiği görüntüleri bulut sunucularına aktaran Eviocam ile uzaktayken evinizi 24 saat izleyebilir, duyabilir hatta sevdiklerinizle karşılıklı görüşebilirsiniz.

Yalızca evlede değil, ofiste, iş yerlerinde, cafelerde, Wi-Fi bağlantısı olan her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Eviocam, kolayca kurabileceğiniz bir yapıya sahip. 120 derece lensi ile kayıtlarınızı daha geniş açıdan izleyebileceğiniz kamera, HD görüntüleri başarılı bir şekilde telefonunuza ve bulut sunculara aktarabiliyor. Sahip olduğu hareket sensörü sayesinde isterseniz yalnızca hareket algıladığı zaman kayıt yapmaya başlıyor ve akıllı telefonunuza bildirim gönderiyor. Bu sayede internet kotanızı da tasaruflu kullanabiliyorsunuz.

Eviocam bulut tabanlı bir kamera olduğu için görüntülerin güvenliğiyle ilgili bir sorun yaşamıyorsunuz. Kameranız kırılsa ya da çalınsa bile uygulama üzerinden arşivlenmiş görüntülere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Evicam Nasıl Kuruluyor?

Eviocam’ın kurulumu oldukça basit. Öncelikle telefonunuza iVideon uygulamasını indirip hesap oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında kameranız eşleştirme modundayken uygulamanın ürettiği barkodu kameranıza okutarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.