Güvenilir ve Hızlı Depolama: My Passport Wireless Pro

Güvenilir ve Hızlı Depolama: My Passport Wireless Pro promegaweb izmir web tasarım

Kaliteli disk ürünleriyle tanıdığımız Western Digital’in yeni harici disk modeli My Passport Wireless Pro Wi-Fi, mobil depolama konusunda yeni bir kapı açıyor. Özellikle yaratıcı tasarımcılar için dizayn edilmiş olan WD Pro Serisi, kullanıcılar ister dış çekimde, ister stüdyoda veya evde kurgu yapmakta olsun, klasikleşmiş WD güvenilirliği ve hızı ile aygıtlar arasında içeriğin kesintisiz, kusursuz aktarımına olanak sağlıyor. My Cloud mobil uygulamasını kullanan bu ürün, Adobe Creative Cloud ile uyumlu çalışıyor. Ayrıca bu disk, içeriklerin kolay düzenlenmesi, akıcılığı ve paylaşımı açısından Plex Media Server ve My Cloud OS 3 yazılımı ile uyumlu.

Uçtan uca çözüm sunuyor

Taşınabilirlik, güvenilirlik, kapasite, hız ve birlikte çalıştırılabilirlik, yaratıcı profesyoneller açısından can alıcı öneme sahip ve kendilerinin gündelik çalışmalarında da kullandıkları depolama teknolojisinin gücüne güveniyorlar. Kapsamlı, özellik bakımından zengin, kendi iş akışlarına kesintisiz ve kusursuz uyacak şekilde, işin o anda nerede gerçekleştirileceğine bakılmaksızın tasarlanmış bir çözüm olarak WD Pro Serisi, bu anlamda önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Depolama, aktarım, yedekleme, düzenleme ve hatta canlı akış seçenekleri de kullanıma hazır hale gelmiş oldu.

Mobil kullanıcılar için çok büyük bir gelişme

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, yaratıcı profesyonellerin ve teknoloji meraklılarının çekim/kayıt yaparken diz üstü bilgisayarlarını beraberlerinde taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kreatif çalışma yapanlar, doğrudan Wi-Fi kablosuz bağlantısını kullanarak, uyumlu kameralardan dosyaları otomatik olarak yedekleyebiliyor. Bbunun yanı sıra, sürücüye bağlı durumdaki sekiz adede kadar aygıttan gelen bilgileri kaydedip, düzenleyebiliyor ve kesintisiz biçimde aktarabililiyor. Daha hızlı aktarımlar için aynı zamanda eklenti/geçici tür bağlantılar da mümkün ve bir yerleşik SD kart okuyucusunun yanı sıra bir USB 2.0 portunu içeriyor.

Dev kapasitesiyle alan yaratacak

3 TB’a kadar kapasitesi mevcut olan My Passport Wireless Pro, 10 saatlik bir pil ömrü özelliğine sahip. Kendi içerisine yerleşik bu pil grubu, telefon, dijital ve normal video kameralar gibi diğer aygıtları da şarj etmek için kullanılabiliyor.

My Passport Wireless Pro aygıtları, yaratıcı profesyonellerin sahada çalışma esnasında işlerini sürdürebilmeleri açısından, mobil fotoğraf ve video düzenlemesi için Adobe Creative Cloud ile uyumluluğun yanı sıra, hareket halindeyken bile içeriğin dört kanala kadar çalınabilmesine/oynatılabilmesine imkân veren Plex Media Server ile de uyumlu.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.