Hayalet Uçağından Esinlenen Dizüstü Bilgisayar

Hayalet Uçağından Esinlenen Dizüstü Bilgisayar promegaweb izmir web tasarım

 

Asus, ROG serisi GL552 ve GL752 oyuncu dizüstü bilgisayarlarını 6. nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 965 grafik kartı ile güncelledi. Dizüstüler, F-22 savaş uçağından esinlenen yeni kasaları ile gökyüzündeki gücü yeryüzüne indiriyor.

Oyun severler için özel olarak geliştirilen ROG serisi GL552 ve GL752 oyuncu dizüstü bilgisayarları 6. nesil Intel Core i7 (Skylake) işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 965 grafik kartı ile güncellendi. Kullanıcılar ayrıca dilerlerse yeni Gri Metal veya orijinal polikarbon renk seçenekleri arasında bir tercih de yapabilecek. Dizüstülerin kasaları depolama sürücülerini veya RAM’leri artırmak isteyenler için kullanıcı dostu bir şekilde tasarlandı. Her iki dizüstü bilgisayarda aynı zamanda akıcı online oyun deneyimi için ROG serisine özel geliştirilmiş GameFirst III yazılımı da yer alıyor.

Üst Düzey Bir Oyun Deneyimi

Oyunlarda yüksek performans için tasarlanan ROG GL552 ve GL752, dört çekirdekli 6. nesil Intel Core i7 işlemci, güçlü NVIDIA GeForce GTX 965 ekran kartı ve Microsoft DirectX 12 desteği ile üst düzeyde bir performansı ve keskin detayda görüntüler sunuyor. Her iki dizüstünde Windows 10 işletim sistemi ön yüklü olarak geliyor.

F-22 Hayalet Uçağından Esinlenen Tasarım

F-22 hayalet uçağından esinlenerek geliştirilen yeni ROG GL552 ve GL752 dizüstüler, yeni Gri Metal rengindeki metalik boyası ile dinamik ve güçlü bir duruş sergiliyor. Orijinal renk de bir seçenek olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Dizüstülerin kasaları da kullanıcıların ihtiyaçlarına göre depolama sürücülerini veya RAM’leri artırmalarını kolaylaştıracak şekilde kullanıcı dostu bir şekilde tasarlandı. Örneğin SSD ve HDD depolama bir arada kullanılarak verilere daha hızlı erişim ve daha fazla depolama kapasitesi mümkün olurken iki SSD kullanılması durumunda en hızlı performans elde ediliyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.