HP Premium Serisi Yeni Bilgisayar ve Ekranlar

HP Premium Serisi Yeni Bilgisayar ve Ekranlar promegaweb izmir web tasarım
HP Premium Serisi Yeni Bilgisayar ve Ekranlar promegaweb izmir web tasarım

Bilgisayar pazarının önemli markalarından HP, premium serisi dört modelini birden tanıttı. Tasarımlarıyla öne çıkan bilgisayarlar farklı ihtiyaçlara dönük özellikler taşıyor. Yeni ürün portföyünde taşınabilirlik için daha uzun pil ömrü sunan, daha ince ve daha hafif dönüştürülebilir bir bilgisayar ve olağanüstü ses deneyimini evlere taşıyan, şık tasarımlı bir all-in-one yer alıyor.

HP’nin yeni Premium ürünleri evde veya dışarıda tüketicilerin bilgisayarlarından bekleyebilecekleri deneyimin en yüksek standardını oluşturuyor. HP Spectre x360, HP’nin çığır açan x360 dönüştürülebilir bilgisayarının ikinci nesli olma özelliğini taşıyor. HP Spectre x360, önceki modele kıyasla yüzde 13 daha ince ve yüzde 11 daha hafif bir tasarımda, neredeyse kenarsız bir ekran ile donatılmış bulunuyor.
HP ENVY dizüstü bilgisayar sofistike tasarımının yanı sıra önceki modele kıyasla dört saat daha uzun süreli, 14 saate varan pil ömrü avantajına sahip. HP ENVY AIO 27 performansla medya deneyimlerini bir araya getiriyor. Bang & Olufsen kanal ayarlı, entegre dört hoparlörlü sound bar ve neredeyse kenarsız, Technicolor Color sertifikalı HD ekran özelliklerine sahip. HP ENVY 27s, çift ekran kurulumlarına yönelik mikro kenar tasarımlı zengin özellikli bir 4K IPS ekran.

HP Spectre x360

HP, en başarılı premium dizüstü bilgisayarını çok daha iyi bir hale getirdi. Spectre x360’ın yüzde 25 oranında artırılan pil ömrü artık 15 saate kadar sürüyor. Bunu sağlayansa PC’yi 7’nci nesil Intel Core işlemciler için optimize etmek ve 57.8W’lık daha büyük bir pili daha ince bir tasarıma sığdırmakla mümkün olmuş. Yeni mikro kenarlı ekran tasarımı her yandan 10mm’lik kalınlığı azaltarak PC’nin genel kapladığı yeri de azaltmış. Yeni eklemli tasarımıyla göze çarpan cihaz, önceki nesline kıyasla 2 mm inceltilerek 13,8 mm kalınlığa kavuşurken ağırlığı da 1,45 kg’den 1,29 kg’ye indirildi. 3 PC artık iki yerine dört hoparlörle capcanlı ses deneyimi sunuyor. Bang&Olufsen’in yaptığı kanal ayarının yanı sıra HP Audio Boost teknolojisi ile ikisi ön cepheye dönük, ikisi altta bulunan hoparlörler her modda üstün ses kalitesi sunuyorlar.
Yeni Spectre x360, iki adet USB-Type C bağlantı noktası, ThunderboltTM 3 desteği ve bir adet USB-Type A 3.0 bağlantı noktasından oluşan bağlantı özellikleriyle kullanıcıların hem bugünün hem de yarının yan donanımlarına cihazlarını bağlamalarını sağlıyor. PC’nin parlak ekranı 13,3 inç diyagonal FHD IPS4 paneli sayesinde üstün seyir keyfi sunuyor. Eklemlerdeki cilalı aksamlı Doğal Gümüş renk, müşterilerin arzu ettiği şık bir profil oluşturuyor.

HP ENVY Laptop

Uygun maliyetli premium dizüstü bilgisayar sahibi olmak isteyen tüketiciler için tasarlanan HP ENVY, güç ve güzelliği Doğal Gümüş renginde, şık hatlara sahip bir tasarımda bir araya getiriyor. 13,3 inç diyagonal HP ENVY dizüstü bilgisayarın pil ömrü, geçen yılın modeline kıyasla dört saat daha artırılarak 14 saate varan oranda pil ömrü sağlanmış. Yalnızca 14 mm kalınlığında ve 1,42 kg ağırlığındaki yeni HP ENVY önceki nesline kıyasla bir miktar daha kalın ve ağır olmasına rağmen daha büyük pil ve en yeni nesil Intel Core işlemcileriyle mobil şartlarda yüksek performans sunuyor.
Eklemli tasarım daha rahat bir tuşlama deneyimi sağlarken, arka aydınlatmalı klavye ve ekstra geniş cam touchpad de düşük ışık koşullarında çalışmayı kolaylaştırıyor. Opsiyonel uçtan uca düz camlı ekran, QHD+9, UHD10 ya da FHD4 panel ile film ve oyunlar için capcanlı görüntüler sağlıyor. Kanal ayarları Bang&Olufsen tarafından yapılmış, çift atımlı hoparlörler ve HP Audio Boost teknolojisi filmler ve müzikler için büyüleyici bir ses deneyimi sunuyor.

HP ENVY AIO 27

HP ENVY AIO 27, sade olmasına rağmen sofistike tasarımıyla evin tüm odalarına şık yakışacak nitelikte. Bilgi işlem gücünün temel hazneye kaydırılmasıyla birlikte, çift hacimli tasarım ekran kalınlığını yüzde 44 oranında azaltarak 15 mm kalınlığına çekti ve ortaya şık görünümlü, 27 inç diyagonal QHD9 ya da UHD10 panel seçenekli görüntüleyici çıktı. Temel haznede, kanal ayarları Bang&Olufsen tarafından yapılmış dört hoparlörlü sound bar, sinema kalitesinde ses deneyimi sunuyor. Technicolor Color Sertifikalı 3,6 milyon piksellik ekran çözünürlüğü, video izlerken ya da içerik düzenlerken gereken yüksek netlikteki renklerin teminatı oluyor. Ürün, HP’nin göze rahatlık sağlayan düşük mavi ışık moduna sahip ilk all-in-one ekranı olma özelliğine sahip. ENVY AIO 27 kullanılmadığında gizli kalan, IR destekli HP Privacy Camera özelliğine de sahip.

HP ENVY 27s

HP ENVY 27s, görüntüleyici ince alüminyum stantlı modern bir tasarıma ve 27 inç diyagonal 4K IPS panele sahip. AMD FreeSyncTM desteği daha düşük donanımlı görüntüleyicilerde görülebilen görüntü bozulmaları ve teklemelerini azaltıyor. Görüntüleyicinin sRGB renk keskinliği yüzde 99’u aşarak günümüzün 4K içeriklerinin nefes kesici seviyede deneyimlenmesini sağlıyor. Bağlantı seçenekleri arasında Display Port ve HDMI da yer alıyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.