HP’den Yeni Pavilion Dizüstü Bilgisayarlar Geliyor

HP’den Yeni Pavilion Dizüstü Bilgisayarlar Geliyor
HP’den Yeni Pavilion Dizüstü Bilgisayarlar Geliyor

Yeni Pavilion dönüştürülebilir ve dizüstü bilgisayarlar daha önce üst seviye ürünlerde yer alan birçok zengin özellik ve performans seçeneği ile geliyor.

HP, Coachella Vadisi Müzik ve Sanat Festivali’nde Pavilion dizüstü bilgisayarlarının, günümüzün öğrencilerine ve yarının mucitlerine ilham verecek tasarıma ve özelliklere sahip yeni üyelerini tanıttı. Yeni Pavilion dönüştürülebilir ve dizüstü bilgisayarlar daha önce üst seviye ürünlerde yer alan birçok zengin özellik ve performans seçeneği ile geliyor. Bu özellikler içerisinde bağlantı bölgelerinin görünmesini engelleyen 3D metal gibi premium materyaller, bağlantı seçenekleri için USB-C ve Windows Ink için aktif kalem de bulunuyor.

Bunlara ek olarak, yeni Pavilion x360’da kullanılan Microsoft ve Windows Ink teknolojilerine gelen “Creators Update” isimli Microsoft güncellemesi nedeniyle Coachella Vadisi Müzik ve Sanat Festivali’ne gelenler bu PC ile yeni ve benzersiz bir şekilde etkileşim kurabilecek. Böylece HP’nin teknolojiyi, sanatı ve müziği bir araya getiren kapsamlı deneyimleri nasıl sunduğuna şahit olabilecekler.


Yeni Pavilion x360, kullanıcıların dönüştürülebilen bir PC’den bekledikleri mobiliteyi ve esnekliği sunuyor. Dört moda dönüşebilen Pavilion x360’da bağlantı bölgelerinin görünmesini engelleyen 3D metal, bağlantı seçenekleri için USB-C ve Windows Ink için aktif kalem gibi premium materyaller ve özellikler bulunuyor. Windows Ink sayesinde kullanıcılar, içerikler ile yeni etkileşimler kurarak düşüncelerini hızla gerçeğe dönüştürebiliyor, listeler ve notlar oluşturabiliyor, akıllarındakileri doğrudan ekrana çizebiliyor.

Pavilion x360 kullanıcılarının Windows Ink ile ne denli interaktif, becerikli ve yaratıcı olabileceğini göstermek amacıyla, Coachella’daki HP SALONU içerisinde bu bilgisayar, bir “Bandana Inking” deneyimi de sunacak. Festivale katılanlar, kendi özel bandanalarını tasarlayabilecek ve HP yazıcıları bu tasarımların baskısını yapacak. 2017 Pavilion x360 PC’ler; 11.6” HD IPS ekran ve HD veya Full HD IPS olarak 14” ve 15.6” diyagonal ekran seçenekleri ile satışa sunuluyor.
Yeni Pavilion dizüstülerde ise HP’nin premium Spectre ve ENVY PC’lerinin ilham verdiği yeni tasarım özellikleri kullanıldı. Pavilion portföyüne kaliteli yeni tasarımlar katan HP böylelikle Pavilion kullanıcılarına ölçeklenebilirlik ve performansı da sunmuş oluyor. Bağlantı bölgelerinin görünmemesi için bilgisayarın yanlarını ve arkasını çevreleyen tek bir parçadan oluşan 3D metal kullanıldı. Bu sayede daha da sağlamlaşan ve şık görünen 2017 Pavilion dizüstülerde kullanılan tonlar, cilalar ve dokular da bilgisayara sofistike bir görünüm katıyor.

Daha önce ENVY ürünlerinde kullanılan kaldırma menteşesi ise kullanıcılara daha rahat bir yazma deneyimi sunmakla kalmıyor aynı zamanda altta yer alan havalandırma kanallarında daha verimli hava dolaşımı sağlıyor. İşlevselliği ve rahatlığı bir arada sunan tasarımı ve performans artışı sağlayan hava akışı, bu bilgisayarı kendi videolarını oluşturan, fotoğraflarını düzenleyen ve bu içeriklerini sosyal medyada paylaşan kullanıcılar için mükemmel bir tercih haline getiriyor. Pavilion dizüstülerin yeni portföyü Full HD veya Full HD IPS ekranlara2 ve dokunmatik ekran seçeneğine sahip 14”, 15.6” ve 17” diyagonal ekran seçenekleriyle geliyor.

HP’nin Pavilion x360 ve Pavilion dizüstü bilgisayarlarında, kullanıcıların bağlantı veya eğlence konusunda duyacakları ihtiyaçları karşılayacak geniş konfigürasyon seçenekleri de bulunuyor. Pavilion, PC’de sadece performansı değil ayrıca PC ile etkileşimin gerçekte nasıl olması gerektiğini de kullanıcılara gösteriyor.

HP Pavilion özellikleri

12 saate varan pil ömrü ve bazı modellerde HP Hızlı Şarj özelliği (90 dakikada %90 şarj)


İşlemci seçenekleri: En son 7. Nesil Intel® Core™ i3-i7 işlemciler, Intel® Pentium® işlemciler veya 7. Nesil AMD işlemciler


Depolama seçenekleri: 256GB SSD+1TB HDD’ye veya 128GB SSD+ 2TB HDD’ye kadar çift depolama veya bazı modellerde 512GB SSD’ye veya 2TB HDD’ye kadar tek depolama


AMD Radeon & Nvidia GeForce ayrı ekran kartları


Gelişmiş Intel 2x2ac WiFi seçeneği


HP Wide Vision HD kamera veya Windows Hello destekli opsiyonel FHD IR kamera


Çift hoparlör ile sıra dışı ses, HP Audio Boost, ve B&O Play uzmanlarının ses ayarları

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.