HP’den Yepyeni Masaüstü ve Dizüstü Modeller

HP’den Yepyeni Masaüstü ve Dizüstü Modeller
HP’den Yepyeni Masaüstü ve Dizüstü Modeller

HP, özellikle iş kullanımlarında önemli performans avantajları sunan PC ailesinin yeni masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarlarını duyurdu. Şirketin güvenlik alanındaki liderliğine ek olarak yeni HP Elite masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarlar, güçlü performans ve farklı tasarımları ile şirketlerin teknolojik görünümünü modernize ederken aynı zamanda cihazların, verilerin ve çalışanların kimlik bilgilerinin güvenliğini de sağlıyor.

Satılan ticari PC’lerin yaklaşık yarısını oluşturan masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarlar, işletmeler ve kurumlar için kritik teknoloji olarak öne çıkıyor.

HP’nin, yeni HP Elite masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarları şunlardan oluşuyor: EliteOne 800 G3 All-in-One, HP EliteDesk 800 G3 Tower, HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini ve HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W.

Y kuşağının çalışma alanları, yaratıcılığa ve fikirlerini özgür bir şekilde paylaşımına ilham veren çekici cihazlar gerektiriyor. İş verenler, iş yerlerinde çalışanların verimliliği önündeki bariyerleri ortadan kaldıracak, şık olduğu kadar güçlü ve güvenli teknolojiler talep ediyor.

Yeni Elite masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayar ailesi, işletmelerin vizyonunu yansıtırken çalışanların şık tasarımı heyecan verici özellik ve performans ile bir araya getiren teknolojisi isteğine yanıt veriyor. Ayrıca tüm iş ortamlarında kritik öneme sahip güvenlik şartlarını karşılıyor.

Şu an kullanımda olan 100 milyondan fazla ticari masaüstü bilgisayarların yaşı dört yıldan fazla. Bu da işletmeleri, son kullanıcı cihazlarını hedef alan saldırılara karşı yüzde 200 oranında daha hassas hale getiriyor ve günümüzdeki cihazlarda yeterli performans ve enerji tasarrufu elde edilmesini engelliyor.

Yeni EliteDesk 800 serisi masaüstü ve EliteOne 800 AiO bilgisayarlarına geçen işletmeler, dahili güvenlik sunan teknolojilere de kavuşuyor ki bunlar içerisinde kendini düzeltebilen dünyanın ilk ve tek BIOS-seviyesinde korumasını sunan SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection ve son olarak duyurulan HP WorkWise teknolojileri de bulunuyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.