HTC 11’in Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC 11’in Özellikleri Ortaya Çıktı promegaweb izmir web tasarım
HTC 11’in Özellikleri Ortaya Çıktı promegaweb izmir web tasarım

Pazarın önemli oyuncularından HTC, iddialı serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. Bir süredir kulislerde konuşulan HTC 11’in nasıl özelliklere sahip olacağı merak konusuydu. Şirketin yeni amiral gemisi HTC 11’in sahip olacağı özellikler nihayet su yüzüne çıktı. Yepyeni fonksiyonlarla zenginlentirilen HTC 11’in özellikleri de üst seviyede.

Özellikle ekran ve genel donanım anlamında fark yaratacak gibi görünüyor. Çerçevesiz ekran tahmini bir süredir gündemi meşgul ediyordu ve görünen o ki HTC 11 gerçekten de çerçevesiz ekranla gelecek.

Uzakdoğulu şirketlere yakınlığıyla bilinen TimesNews adlı sitenin haberine göre, HTC 11’in teknik özellikleri şöyle sıralanıyor: Telefonda Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi yer alacak Grafik arabiriminde Adreno 540 dikkat çekiyor. 5,5 inç büyüklüğünde çerçevesiz ekranın çözünürlüğü 1440X2560 şeklinde olacak.

Dahili depolama ve bellekte devrim!

Dahili depolama ve bellek kısmı ezber bozuyor! Gelen bilgiye göre HTC 11’de 8 GB RAM ile 256 GB dahili depolama alanı yer alacak. Yeni nesil hızlı şarj teknolojisi olan ve Qualcomm tarafından geçtiğimiz ay tanıtılan Quick Charge 4.0 özelliği de dikkat çekiyor. Telefonun pili 3700 mAh kapasiteye sahip olacak.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.