İlginç e-Ticaret Siteleri

İlginç e-Ticaret Siteleri

Ülkemizde bir çok ilginç ürünü hizmetinize sunan siteler vardır. Çengelköy Salatalığından, Kokulu Mürekkebe kadar her ürün.

Aloparça:

Uygun fiyata aracınız için yedek parça bulabileceğiniz bir site.
Nalburcuk:

Bu site ise online bir hırdavat sitesidir. Mahallenizdeki herhangi bir nalburda bulabileceğiniz her ürünü buradada bulabilmeniz mümkün
Aradolu:

Daha önce adını bile duymadığınız bir çok organik ve doğal ürünleri bulabileceğiniz bir site
Buldumbuldum:

Normal bir hediyelik eşya dükkanında bulamayacağınız bir çok hediyelik eşya veya ilginç ürün bulabileceğiniz bir site. Ahşap Müzik Kutusundan, Çift tişörtlerine kadar her şeyi bulabilirsiniz.
Portakalbahçem:

Hem tarımı hem üreticiye destekleyen %100 doğal meyvelere yer veren bir site. Bu meyvelerden en popüleri ismindende anlayacağınız kadarıyla Portakal. Portakalın yanında; Nar, Greyfurt, Mandalina, Limon gibi meyvelerde oldukça popüler. Kumkuat ve Şadok gibi meyveleride bulmanız mümkün.
Sihirlifoto:

Kişiye özel hediyelik ürünler satan bir sanal mağaza. Örneğin bir arkadaşınıza normal bir bardak almak yerine bu site aracılığıyla resminin olduğu bir bardak hediye edebilirsiniz.
Kalemkutusu:

Bir nevi sanal kırtasiye olan bu sitenin en büyük özelliğinden biri kullanıcılarının gözünde çok hızlı olmasıdır. Mürekkep ten Kurşun kaleme bir çok kırtasiye ürünü bulmanız mümkün.
Memlekettengelsin:

Bu site ise yöresel gıdalara yer veren bir sitedir. Çengelköy Salatalığından, Siirt Balına her ürünü bulabileceğiniz bir sanal mağazadır
1dahasöyle:

Uygun fiyata ilginç ürünler arıyorsanız gözlerinizi Çin gibi uzak diyarlara dikmenize gerek yok. Bu site gerçekten uygun fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız ürünlere yer veriyor. Sahte düğün parasından, Taşınabilir Usb Fana kadar her şey.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.