İnternetten Satılmaz Demeyin!

İnternetten Satılmaz Demeyin!

Bilgisayar ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, hırdavat, bebek ürünleri vb. birçok kategoride ürün internet üzerinden birçok eticaret sitesi tarafından rahatlıkla satılabiliyor.

Peki ya inanılması güç olan bazı sektörler? Örneğin Mobilya, Tekstil ürünleri? Bunun satılmasının zor olduğuna inanan birçok işletme olmaz düşüncesi ile e-ticaret e girişmekte korkuyorlar.  Somut birçok örneğinin bilmemin yani sıra sizlerde araştırırsanız eticaret siteleri üzerinden satılan tekstil ürünlerinin sayısına bir bakmanızı öneririm. İnanılmaz bir adet ve bir o kadarda talep olduğunu rahatlıkla göreceksiniz.

Burada korku, “Denemeden veya görmeden satılması zor olarak düşünülen ürünler” diye düşünülüyor. Bir kere denedikten sonra veya bir eticaret sitesinde görülen bir ürün sonrasında internet üzerinden çok rahat bir şekilde alınabiliyor. Bunun en basit örneği birçok beyaz eşya mağazasının da e-ticaret e girişi ve yapılan hacimler tatminkârdır.

Denemeden alınmaz ön yargısını yenen birçok sanal mağaza olduğu gibi sizlerde bu ön yargıyı ölçüler belirterek, “omuz, kol, boy vb.” şekilde tekstil ürünlerini ve diğer ürünleri satışını rahatlıkla internet üzerinden eticaret sitenizi kurarak yapabilirsiniz. Bizim inancım bu yöndedir, tabii ki bir bilgisayar veya elektronik ürün kadar olmasa da bu ön yargı yavaş yavaş kırılmaya başlamış olduğunu düşünüyoruz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.