İnternetten Yayın İçin İdeal Webcam: Logitech C922 Pro

İnternetten Yayın İçin İdeal Webcam: Logitech C922 Pro promegaweb izmir web tasarım
İnternetten Yayın İçin İdeal Webcam: Logitech C922 Pro promegaweb izmir web tasarım

Logitech, streamer’ların (internetten canlı yayın yapanlar) ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığı yeni C922 Pro Stream Webcam ürününü piyasaya sundu. İnternet üzerinden adeta gerçek hayattaymış gibi yayın yapılabilmesini sağlayan C922 Pro Stream Webcam, HD kalitede saniyede 30 kare hızda 1080p ya da 60 kare hızda 720p kalitedeki yayınlara ve pürüzsüz ses kaydına imkân tanıyor.

Döner başlığa sahip masaüstü tripotuyla yayının en iyi açıdan yapılabilmesini sağlıyor. Webcam’e sahip olanlar, Personify tarafından desteklenen ve 3 aylık XSplit kayıt ve yayın premium lisansıyla çalışan dinamik arka plan yedekleme yazılımına ücretsiz sahip olabiliyor.

Oyuncular için kusursuz deneyim

Geçtiğimiz birkaç yılda Twitch gibi sosyal video platformlarının sayısında önemli bir artış olduğuna ve platformlarda 2 milyondan fazla streamer’ın yer aldığına dikkat çeken Logitech yöneticileri, yeni jenerasyonun oyun oynama ve oyunlardan öğrenme alışkanlıkları tamamen değiştiğini vurguluyor. C922 Pro Stream Webcam ile oyunlardaki görüntüleri bir üst kademeye çıkardıklarını bildiren yetkililer, böylece Streamer’ların oyun oynarken yaptığı yayınların profesyonel kalitede olmasını, izleyicilerle daha iyi ilişkiler kurmasını ve diğerlerinden farklılaşmasını sağladıklarını ifade ediyorlar.

Teknolojik olarak rakiplerinden üstün

C922 Pro Stream Webcam, saniyede 60 kare hıza sahip daha akışkan hareketli yayınların yapılabilmesi sağlıyor. Böylece oyun esnasındaki yayınlar, aynı kalitede ve hızda izleyicilerle paylaşılabiliyor. Akıllı şekil tanıma özelliğine sahip C922 Pro Stream Webcam, dinamik arka plan yedeklemesiyle, kullanışsız yeşil ekrana ihtiyaç duyulmadan oyuncuların arka plandan ayrışmasını sağlıyor. Ayrıca oyuncular, OBS ve XSplit gibi popüler aplikasyonlarla, yayın sırasında kendi görüntülerini oyun videolarının üzerine bindirebiliyor.

Logitech, profesyonel oyuncular ve vlogger’lar tarafından tavsiye edilen ödüllü C920 HD Pro Webcam’in mirasını ve deneyimini, daha yüksek kaliteye sahip C922 Pro Stream Webcam’e bırakıyor. C922 Pro Stream Webcam, otomatik düşük ışık düzeltme ve keskin odaklanma özelliği sayesinde, titreyen oda ışığı ya da çoklu bilgisayar ekranını ayarlayarak, çok loş ışıkta dahi temiz ve kaliteli yayın yapılmasına olanak sağlıyor. Yayın hangi açıdan yapılırsa yapılsın, çift yönlü gürültü engelleyici mikrofonuyla, duraklamaya gerek kalmadan seste oluşabilecek çıtırtıları engelliyor ve videoyu kaydediyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.