iPhone 6S’i 7 Defa Şarj Eden Powerbank: TL-PB15600

iPhone 6S’i 7 Defa Şarj Eden Powerbank: TL-PB15600 promegaweb izmir web tasarım
iPhone 6S’i 7 Defa Şarj Eden Powerbank: TL-PB15600 promegaweb izmir web tasarım

Akıllı cihazları güvenli şekilde şarj eden powerbank modelleri olan TP-Link, yeni, çok güçlü bir modeli satışa sunuyor. Ally serisi TL-PB15600 model ürün, güçlü pili ile tam doluyken bir iPhone 6S’i 7,7 kez şarj edebiliyor.

Telefonların şarj sorununu her yerde, kolaylıkla çözmeyi sağlayan yedek şarj birimlerine (powerbank) ihtiyaç sürekli artıyor; buna paralel olarak ürün sayısı da çoğalıyor. Bu pazarda güvenli, kaliteli ve sağlam ürünleriyle haklı bir paya sahip olan TP-Link, 15.600 mAh kapasiteli, güçlü yeni bir modeli satışa sunuyor. Ally serisi TL-PB15600 model adına sahip olan ürün tam doluyken iPhone 6S’i 7,7 kez, iPad Mini 4’ü ise 2,6 kez şarj edebilecek güce sahip.

Güçlü bir powerbank olan TL-PB15600, aynı zamanda güvenli ve uzun ömürlü bir ürün. Soğuk havalarda dahi mevcut kapasiteyi koruyan üstün LG pil hücreleri kullanılan taşınabilir şarj cihazında pilin ömrü daha uzun sürüyor. 15.600 mAh kapasitesi sayesinde de uzun süre şarj edilmeden kullanılabiliyor. Özellikle uzun yolculuklarda, kamplarda, doğada iken akıllı cihazların şarj sorunu için çözüm sunan TL-PB15600, güçlü pili sayesinde birden çok cihazı şarj edebilecek kapasiteye sahip.

Süper hızlı şarj modu

Aynı anda iki cihazı birden şarj edebilecek şekilde tasarlanan üründe, hem tablet gibi geniş bataryalı cihazları, hem de küçük bataryalı akıllı cihazları şarj edebilecek iki esnek çıkış noktası yer alıyor. TP-Link’in yeni powerbank’i Akıllı Şarj Teknolojisi ve 5V/2.4A ultra hızlı şarj çıkışı sayesinde şarj süresinden de tasarruf sağlıyor. Ürün örneğin iPhone 6S Plus’ı normal tam şarj süresi olan 250 dakika yerine 150 dakikada tam şarj edebiliyor. Böylece şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Yüksek pil kapasitesine rağmen ürünün kendi şarj süresi de son derece kısa. Ürünün boş pili tam olarak 5.8 saatte şarj olabiliyor. Bu kapasitede diğer power banklarda bu sürenin 13.3 saat olduğu düşünüldüğünde TL-PB15600’ün turbo hızlı şarj etme ve şarj olma özelliği daha net ortaya çıkıyor.

İşlevsel ve güvenli

TP-Link’in diğer powerbank’leri gibi son derece güvenli olan ürün, kısa devre, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı şarj ve aşırı ısınma gibi sorunlardan ürünü koruyan güvenlik özellikleriyle donatılmış. Şarj edebildiği cihaz tipi de fazla olan powerbank, sadece akıllı telefon ve tablet bilgisayarları değil iOS, Android ve Windows uyumlu. USB’den şarj olabilen diğer pek çok cihazı da (dijital kamera, akıllı saat, oyun konsolu vb) şarj edebiliyor. Üzerinde bir LED fener olan ürün iç ya da dış ortamlarda el feneri olarak da görev görüyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.