Lenovo’nun Akıllı Asistanı Evde Hayatı Kolaylaştıracak [CES ÖZEL]

Lenovo’nun Akıllı Asistanı Evde Hayatı Kolaylaştıracak [CES ÖZEL]
Lenovo’nun Akıllı Asistanı Evde Hayatı Kolaylaştıracak [CES ÖZEL]

Akıllı teknolojileri gündelik hayatın parçası haline getirecek yeni uygulamasını Las Vegas’da düzenlenen CES 2017’de tanıtan Lenovo, Akıllı Asistan çözümüyle dikkatleri üzerine çekti. Kullanıcısının sesli komutlarına duyarlı dijital bir kişisel asistan olarak tasarlanan Lenovo Akıllı Asistan uygulaması, Amazon Alexa işbirliği ile geliştirildi.

Bugün teknoloji kullanan nüfusunun %65’i, akıllı telefonları, PC’leri ve tabletleri aracılığıyla sesli tanıma sistemlerini kullanıyor. Lenovo Akıllı Asistan uygulamasıyla gelen 360 derece ve 5 metreye kadar ses algılayabilen mikrofonlar sayesinde sadece birkaç kelime konuşarak internet araştırmalarınızı yapabilecek, müzik çalabilecek, liste ve takvimlerinizi oluşturabilecek ve böylece aynı anda birden fazla işinizi sorunsuz şekilde tamamlayabileceksiniz.

Bulut teknolojisi destekli bu uygulama ile tüm arama sonuçlarınızın listesini tutabilecek ve sizi her geçen gün daha iyi anlayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek akıllı bir asistana sahip olacaksınız. Lenovo Akıllı Asistan, Lenovo Akıllı Ev Aletleri ve diğer üçüncü parti cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.