Masaüstü Bilgisayarda Zarafet: HP Pavilion All-in-One

Masaüstü Bilgisayarda Zarafet: HP Pavilion All-in-One
Masaüstü Bilgisayarda Zarafet: HP Pavilion All-in-One

Ergonomik kullamım ve konforun yanı sıra çalışma verimliliği için de masaüstü çözümleri öne çıkıyor. Üstelik bağlantı seçenekleri ve büyük ekran avantajları da cabası. Elbette taşınabilir bilgisayarın yeri ayrı. Konumuz masa başında uzun çalışmada kazanılan avantajlar. Hepsi bir arada bilgisayarların ekran gövdesine gömülü kasa yapısı yerden tasarruf da sağlıyor.

Bilgisayar dendiğinde ilk akla gelen birkaç markadan biri olan HP Pavilion All-in-One serisi, pervormans ve konforu bir arada sunan harika modeller içeriyor ve şirketi iki yeni modeli daha müşterilerine sundu.

Masada masaüstü bilgisayar kullanılır


Ben şahsen “masada masaüstü bilgisayar kullanılır” düşüncesindeyim. Adı üstünde, dizüstü! Tek bilgisayar mecburiyeti olan öğrenciler veya çalıştıkları işyerinin seçimi olduğu için çaresiz kalan iş insanlarını da anlıyorum elbet. Şayet imkanınız varsa, hem uzun vadede performans, hem de sağlığınız açısından masada masaüstü bilgisayar kullanın. Kaliteli bir ekran, yüksek performans sunan bileşenler, ergonomik klavye ve fareden oluşan ekip sizi daha mutlu edecektir.

HP Pavilion All-in-One (AiO) serisinin yenilenen iki modeli, beklentileri fazlasıyla karşılayacak özelliklere sahip. Aile bireylerinin tamamının kullanabileceği türde fonksiyonlar sunan bilgisayarlar, hem ebeveynlere hem de çocuklara ihtiyaç duydukları deneyimleri fazlasıyla sunabiliyor. Çocuklar okulla ilgili tüm işlerini, ödevlerini, özel çalışmalarını yapıp dilerlerse videolar yaratabiliyor; çokluortam özelliklerini kullanarak eğlenceli işler ortaya çıkarabiliyor. Büyükler de hem iş hem de eğlence odaklı tüm işlerini bu bilgisayarlarla çok rahat gerçekleştirebiliyor.

HP Pavilion All-in-One özellikleri

HP’nin yeni Pavilion AiO bilgisayarları 24 ve 27 inçlik ekranlarla geliyor. En yeni Intel Quad çekirdeği veya AMD işlemcisinden güç alan bilgisayarlar, en zorlu görevleri yerine getirmek konusunda usta diyebilirim. HP Pavilion Aio 24 ve 27’nin köşegen/dokunmatik ve 4K’ya varan çözünürlük sağlayan tam ekranı ve B&O PLAY ile ayarlanabilen doku kaplamalı hoparlörleri de eğlence ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

Bellek tarafında da 16 GB’a kadar yapılandırılabilme imkanı sunan yeni Pavilion AiO’larda, isteğe bağlı olarak ayrık grafik özellikleriyle grafik yoğun faaliyetler ile fotoğraf veya video düzenlemek gibi zorlayıcı uygulamalarda daha hızlı tepki oranı sağlanabiliyor. Yani performans konusunda ev kullanıcısının ihtiyaç duyacağı tüm işleri zorlanmadan yapan bilgisayarlardan bahsediyoruz.

Görünüm açısından da Pavilion AiO’ler tatmin ediyor. Estetik görüntüye sahip olan incecik gövdesiyle masanızda daha az yer kaplayacak ve kapatılabilen kamerasıyla gizlilik endişelerini ortadan kaldıracak.

Bu bilgisayarların sahip olduğu geniş dokunmatik ekranlar hem masaüstü bilgisayarınızla etkileşim kurmanız hem de çocukların öğrenme sürecini kolaylaştıran çok daha doğal bir yol olarak öne çıkıyor. Ekranın eğim aralığı 5 derece ila +35 derece arasında değişebilme özelliğiyle de bilgisayar başında boyun ağrısı yaşamaksızın keyifle vakit geçirme avantajını sunuyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.