Muhteşem Sunumlar İçin Özel Kumanda: Logitech Spotlight

Muhteşem Sunumlar İçin Özel Kumanda: Logitech Spotlight
Muhteşem Sunumlar İçin Özel Kumanda: Logitech Spotlight

Teknoloji günlük hayatımızı etkilediği kadar, işlerimizi de kolaylaştırıyor ve daha konforlu hale getiriyor. Kullanışlı aksesuarları ve donanımlarıyla tanıdığımız Logitech’in yeni sunum kumandası Spotlight, geleneksel slayt atlatma araçları veya lazer ışıklarından farklı olarak, konuşmacının çok daha iyi bir performans göstermesine yardımcı oluyor.

Logitech’in yeni sunum kumandası Spotlight’taki Ekranda Vurgulama ve Büyütme özelliği, ekrandaki görüntüleri ve yazıları kusursuz biçimde vurgulamayı ve büyütmeyi sağlayarak, geleneksel lazer ışıklarının ötesine geçiyor.

Ayrıca Spotlight’ın üzerinde bulunan ve mouse’a benzeyen kontrol tuşu, videoları durdurup oynatmak ve linkleri açmak için kullanılan ekran imlecini yönetmeyi kolaylaştırıyor.

Zamanlamayı kontrol altında tutarak, konuşmacıya sunumun ne zaman sona ereceğini hatırlatan Akıllı Zaman Yönetimi, bu cihazı daha da ayrıcalıklı kılıyor. Spotlight mobil uygulaması aracılığıyla, saate değil sunuma odaklı kalmayı sağlayan titreşim alarmlarını etkin hale getirmek de mümkün.

USB alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisiyle anında bağlanan Spotlight, çoğu cihazda tak-çalıştır olarak kullanılabiliyor. Bu uzaktan kumanda PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides ve Prezi gibi popüler sunum uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor.

Çok büyük mekânlarda bile güvenle çalışan Spotlight, 30 metre (100 adım) mesafede hareket ederek sunum yapmaya olanak sağlıyor. Hızlı şarj özelliğiyle sadece 1 dakika şarj edildiğinde 3 saat, tamamen şarj edildiğinde ise 3 ay kullanılabiliyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.