Mutfaklara Teknolojik Blender: Arzum Technoart

Mutfaklara Teknolojik Blender: Arzum Technoart
Mutfaklara Teknolojik Blender: Arzum Technoart

Yeni teknoloji mutfakları daha estetik ve akıllı hale getiriyor. Arzum’ın yeni blender ürünü Technoart Blender, tasarımı ve performansı lezzete dönüştürüyor.

Design Turkey 2017’de İyi Tasarım ödülüne layık görülen Technoart Blender, mutfaklarda performans ve pratik kullanım vaat ediyor. Patentli ve özel tasarımlı 6 bıçağa sahip Technoart, iki bıçaklı blenderlara göre 2 kat fazla güçlü performans sağlıyor.

Arzum Technoart paslanmaz çelik blender ayağı ve çoklu bıçakları sayesinde, aşağı yukarı hareket ettirmeden yiyecekleri kusursuz doğrayabilecek şekilde optimize edilmiş bir ürün.

Öncü bıçakları sayesinde gıdaları çok daha hızlı yakalıyor ve 3’lü ana bıçak yapısı ile de buz gibi sert gıdaların bile daha hızlı, homojen ve güç sarf etmeden parçalanmasını sağlıyor.

Arzum Technoart Blender, Sensible Touch Teknolojisi sayesinde parmak yeri değiştirilmeden hız ayarı yapabilmeyi ve tek elle rahat kullanımı sağlıyor.

Technoart’ın el yapısına uygun ergonomik tasarımı ve güvenli bir kavrama sağlayan yumuşak dokulu arka yüzeyi ile güvenli ve kolay kullanım hissini sağlarken, hız ayar seviyesini gösteren bildirim ışıkları da göz zevkinize hitap ediyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.