Müziğinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün: Philips SB5200

Müziğinizi Gittiğiniz Her Yere Götürün: Philips SB5200 promegaweb izmir web tasarım

Son dönemin popüler cihazlarından biri, şüphesiz ki kablosuz hoparlörler. Tasarım, fiyat ve performans anlamında seçenekler artıyor. Philips’in SB 5200 modeli, hem fiyat hem de teknoloji olarak ideal noktada duruyor. Üstelik dış görünümü de çok güzel.

Al Götür, Dilediğin Yerde Dinle

Philips’in bu Bluetooth hoparlörünü kapalı ve açık her tür mekanda kullanmak mümkün. Tablet, telefon, bilgisayar gibi cihazlarınızla kolayca eşleştirebiliyorsununz. Mükemmel ses kalitesine sahip SB5200 taşınabilir kablosuz hoparlör, etkileyici tasarımıyla da göz dolduruyor. Philips hoparlör teknolojisi ile geliştirilen SB5200; dış ve iç mekan kullanımı için 2 seçilebilir ses ayarı, dış ve iç mekan modu bulunduruyor. Aktif kullanım için büyük askı kayışına sahip ürün, dahili şarj edilebilir pille çalışıyor. Boyutları 210x100x80 mm olan SB5200’ün bluetooth menzili 10 metre ve tam dolu durumda pili 6 saat çalışma sunuyor.

Birbirine Bağla, Müziği Arttır

Birbirinden güzel renkleriyle nereye giderseniz gidin eğlenceyide yanınızda götürmeyi vadediyor. Bluetooth üzerinden kablosuz müzik dinleme ayrıcalığı tanıyan bu hoparlörden birden fazla varsa, birbirine ses kablosuyla bağlayıp müziğin sesini daha da artırabiliyorsunuz. Favori müziğinizin video veya oyun sesinizin keyfini kablosuz olarak yaşayabileceğiniz gibi içinde bulunan dahili mikrofon sayesinde sevdiklerinizle hoparlörden telefonla görüşebilmenin de mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Dış kaplamadaki plastik malzeme, darbelere karşı ekstra koruma sağlıyor.