Online Oyun Tutkunlarına Özel Mouse: Razer Naga Hex V2

Online Oyun Tutkunlarına Özel Mouse: Razer Naga Hex V2 promegaweb izmir web tasarım

Oyuncular için bilgisayardan sonra konforlu kullanım için klavye kadar önemli bir başka donanım fare. Bu alanda başarılı ürünleriyle tanıdığımız Razer, Naga serisinin son üyesi olan Razer Naga Hex V2’yi tanıttı. Özellikle League of Legends, Dota 2 ve Heroes of the Storm gibi oyunlar için tasarlanmış olan bu fare, çok oyunculu online oyunlar için son derece kullanışlı bir çözüm.

Yeni donanım ürünleri geliştirirken kullanıcı deneyimlerini titizlikle gözlemleyerek buna uygun çözümler geliştirmeye gayret eden Razer’ın yeni faresi Razer Naga Hex V2, özellikle online uyun sevenlerin klavye ve fare komutları arasında daha güçlü bir denge tutturmasına yardım edecek. Oyuncuların farklı durumlara daha iyi tepki vermelerini sağlayacak. Faredeki ekstra tuşların yerleşimi, kullanıcıyı yanlış tıklarım düşüncesinden kurtaracak şekilde doğru hamleler yapmasını sağlayacak.

Mükemmellik için lazer sensör

Oyuncuların çok daha keskin biçimde hamleler yapmasına imkan sağlamak için Razer Naga Hex V2’de son teknolojik çözümler kullanılmış. 16.000 DPI çözünürlük kazandıran lazer sensör sayesinde 4K çözünürlüğünde bir monitörde oynarken bile kullanıcı hiçbir detayı kaçırmayacak. Oyunculuğu eğlenceden ziyade, profesyonel bir iş olarak görenler için de bu fare son derece tatmin edici.

E-sporcular için ideal bir fare

Tüm dünyada hızla gelişip büyüyen e-spor, hem seyirci sayısı anlamında hem de organizasyon anlamında her geçen gün büyüyor ve bir sektör halini alıyor. Razer, bu oyuncular için tasarlanmış ilk farenin üreticisi ve şimdi o ilk fareyi daha da geliştirip oyuncuların beğenisine sunmuş durumda.

Aydınlatma ve tuşlar özelleştirilebiliyor

Özelleştirilebilir tuş ve aydınlatma seçenekleriyle Razer Chroma teknolojisine sahip olan bu yeni fare, oyunculara 16 milyon renk ve efekt alternatifi arasında seçim yapma imanı sunuyor. Bu ayarlarmaları iyi biçimde yapmaları için Razer, Synapse adında bir yazılım sunuyor. Bunun gibi pek çok yazılıma Razer Chroma Workshop üzerinden erişmek mümkün.

Razer Naga Hex V2 Özellikleri

– 16.000 DPI 5G lazer sensör


– 7 tuşlu mekanik baş parmak tekerleği


– 14 özelleştirilebilir tuş


– Özel tasarım baş parmak grip’i


– Ergonomik scroll tekeri


– Saniyede 210 inçe kadar hızlandırma


– 1000 Hz Ultrapolling


– 1 ms tepkime süresi


– Mükemmel sürtünme Ultraslick fare ayağı


– Razer Synapse


– 2.1 metre tekstil kaplama kablo


– 135 gram ağırlık

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.