LG G6’nın Tasarımı Ortaya Çıktı​

LG G6’nın Tasarımı Ortaya Çıktı​
LG G6’nın Tasarımı Ortaya Çıktı​

Önceki model olan G5’in modüler yapısının, G6’da olmayacağı görülüyor. Yani pili çıkarılabilir olmayacak. Görünen o ki, Güney Koreli teknoloji devi LG, modüler yapıyla ilgili tüketiciden gelen bildirimlerin çok olumlu olmadığı sonucuna vardı. Yeni telefonun modüler bir yapıda olmaması, farklı özelliklerle öne çıkacağı anlamına geliyor.

Çift arka kamera yine var

Yeni modelin ekran boyutu yine 5,3 inç olacak. Boyutunun da 149,4×73,9 mm olmasına kesin gözle bakılıyor. Telefonun tasarım özelliklerinin yanı sıra fonksiyon olarak da LG G5’e benzemesi bekleniyor. Fotoğraflarda göründüğü kadarıyla arka bölümde yine çift lens yer alacak. Parmak izi okuyucu da aynı şekilde yer alacak. Bununla birlikte, telefonda bir iris okuyucu da gelebilir.

Henüz telefonun teknik özellikleri ortaya çıkmış değil. Şubat sonu telefon üreticileri için oldukça hareketli olacak. Note 7 yorgunu Samsung’un da Galaxy S8 modelini bu tarihlerde tanıtması kesin denebilir. Aynı şekilde Sony, Huawei, HTC ve Nokia da Mobil Dünya Kongresi’nde yeni amiral gemisi modellerini pazara tanıtacak.

 

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.