Apple Watch Series 2

Apple Watch Series 2 izmir web tasarım
Apple Watch Series 2 izmir web tasarım

Apple, akıllı saati Apple Watch’un yeni versiyonu olan Apple Watch Series 2’yi tanıttı. 50 metre suya dayanıklılık, GPS, iki kat daha parlak ekran, çift çekirdekli işlemci ve watchOS 3 özelliklerine sahip olan yeni akıllı saat, özellikle spor kullanımında fark yaratacak.

Apple Watch Series 2, inanılmaz fitness ve sağlık özelliklerine sahip. Yüzücüler için 50 metre suya dayanıklılık ve yerleşik GPS sayesinde kullanıcılar şimdi yanlarına iPhone almadan koşuya çıkabilirler. Apple Watch Series 2 ayrıca, çok daha parlak bir ekrana ve güçlü çift çekirdekli işlemciye sahip. watchOS 3’ün performans geliştirmeleri ile birlikte Apple Watch Series 2, üçüncü taraf uygulamalara erişimi, bildirimler almayı ve yanıtlamayı ve rahatlıkla Apple Pay kullanmayı daha da kolay hale getiriyor.

Fitness ve Sağlık Özellikleri

Apple Watch Series 2, yüzerken, sörf yaparken veya sadece havuzda oyun oynarken 50 metre suya dayanıklı. Apple Watch Series 2, yakılan aktif kalori miktarını doğru bir şekilde ölçmek için tamamladığınız tur sayısını hesaplıyor, ortalama tur hızını takip ediyor ve kulaç türünü otomatik olarak saptıyor.

Yerleşik GPS ile Apple Watch Series 2 yürüme, koşma ve bisiklete binme gibi açık hava egzersizleri için kesin mesafeyi, tempoyu ve hızı yanınıza iPhone almaya gerek kalmadan kaydediyor. Yeni akıllı saat, kullanıcıların konumlarını hızlı bir şekilde belirlemek için Wi-Fi, GPS ve yerel olarak depolanan uydu verilerini kullandığı için kullanıcılar açık hava egzersizlerini anında yapmaya başlayabiliyor. Bir açık hava egzersizi tamamlandıktan sonra, iPhone’daki Aktivite uygulamasında hızdaki değişimleri gösteren bir rota haritası görüntüleniyor. Koşarken, yüzmeye giderken veya toplantılar arasında gidip gelirken Apple Watch Series 2’deki Aktivite uygulaması Duruş, Hareket ve Egzersiz halkalarına göre günlük tüm aktiviteyi hesaplıyor.

Daha Hızlı Bir Apple Watch

Çift çekirdekli işlemciyle S2 çip performansı yeni bir seviyeye taşıyarak Apple Watch’un yüzde 50’ye kadar daha hızlı olmasını sağlıyor. Ayrıca, iki kata kadar daha büyük grafik performansı sunan yeni bir GPU da eklenmiş. Apple Watch Series 2’nin çok daha parlak bir ekranı var. Bu sayede, güneşli bir günde dışarıdayken önemli bilgileri bir bakışta görmek daha da kolay.

Yeni Saate Yeni İşletim Sistemi

watchOS 3, arka planda önceden güncellenmiş en son bilgileri gösteren saat kadranından veya yeni Dock’tan favori uygulamaları açmayı daha da kolay hale getiren önemli ölçüde geliştirilmiş performansa sahip. Yeni fitness ve sağlık özellikleri arasında, kullanıcıları gün içinde zaman ayırarak gevşemek ve stresi azaltmak için derin nefes egzersizleri yapmaya teşvik edecek şekilde tasarlanmış, çığır açıcı Nefes uygulaması bulunuyor. Aktivite uygulaması şimdi, arkadaşları ve aile üyelerini motive edecek şekilde paylaşma, karşılaştırma ve yarışma özelliklerine de sahip. Tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel egzersizlere ek olarak, Aktivite halkalarını tamamlamaları için özelleştirilmiş bir deneyim de var.

Apple Watch Ürün Serisi

Apple Watch Series 2, tamamen yeni fitness ve sağlık özellikleriyle ve hafif alüminyum veya paslanmaz çelik kasalarıyla sunuluyor ve çok çeşitli yeni muhteşem kayış renkleriyle eşleştirilebiliyor.
Hafif alüminyum kasaya sahip olan modellerin yanı sıra, Apple Watch Edition etkileyici bir seramik kasa ile geliyor ve el işçiliği ile parlak beyaz bir kasa ve Apple Watch Series 2’nin olağanüstü tüm özelliklerini bir araya getiriyor. Seramik dünyadaki en sert materyallerden biri, paslanmaz çelikten dört kattan daha sert. Etkileyici, beyaz, inci gibi kaplaması Apple Watch Edition’ı çizilmelere karşı son derece dayanıklı kılıyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.