Oyuncularla Geliştirilen Oyuncu Klavyesi: Logitech Pro Gaming

Oyuncularla Geliştirilen Oyuncu Klavyesi: Logitech Pro Gaming
Oyuncularla Geliştirilen Oyuncu Klavyesi: Logitech Pro Gaming

Bilgisayarda oyun oynamayı sevenler için en önemli donanımlardan biri klavye. Oyuncu ihtiyaçlarına uygun tasarım ve fonksiyonlarla üretilen özel klavyelere bir yenisi eklendi. Bu defa ürünün geliştirilmesine profesyonel oyuncular da katıldı. Logitech G, yeni Pro Gaming Klavye modelini, e-spor oyuncularıyla birlikte tasarladı.

Geliştirdiği donanım ürünleriyle oyun deneyimini artıran Logitech G’nin yeni klavyesi, e-spor oyuncularının işbirliğiyle tasarlandı. Yeni Pro Gaming Klavye yüksek performanslı, rakam tuşları olmayan mekanik yapısıyla dikkat çekiyor. Profesyoneller vazgeçilmezi olmaya aday bu klavye, Logitech’in seçkin Romer-G mekanik tuş anahtarlarına sahip.

Standart mekanik klavyelere oranla %25 daha hızlı harekete geçen Pro Gaming Klavye, daha sessiz bir performans sağlıyor. Ürün, dahili belleği, çıkarılabilir kablo sistemi, taşımayı kolaylaştıran boyutları ve özelleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

E-spor oyuncularının son derece seçici ve talepkar olduğu gerçeğini dikkate alan Logitech G yöneticileri, tasarımlarını e-spor oyuncularına prototip aşamasındayken gösteriyor ve yorumlarını alıyor. Pro Gaming Klavye de bu şekilde ortaya çıkmış bir ürün. Sonuç, profesyonel oyuncular için son derece tatmin edici oldu. Kazanmak için oynayan oyunculara önerebileceğimiz bu klavye, alanında en iyilerden biri olmaya aday.

E-spor takımı Cloud9’un oyuncularından Jake “Stewie2K” Yip, “Pro Gaming Klavye harika, çünkü rakam tuşları olmadığı için daha küçük, dayanıklı ve masamda bana daha fazla yer kalıyor. Romer-GTM anahtarları güzel ve sakin yazmamı sağlarken, konfor da sunuyor.” sözleriyle, bu yeni klavyenin kendisi için değerini anlatıyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.