Philips’in Yeni Akıllı Ses Kayıt Cihazı: SpeechAir

Her iPhone Kullanıcısının Değiştirmesi Gereken 9 Ayar promegaweb izmir web tasarım

Philips SpeechAir kamerası ve dokunmatik ekranı da olan tam donanımlı bir Android ses kaydedici. Hatta SpeechAir’la Bluetooth aracılığıyla bilgisayarınızla eşleştirip Wifi’ya bağlanabilirsiniz. Kamerasıysa ihtiyaç duyulan ortalama ihtiyaçların tümünü karşılıyor. Bu sayede sesini kaydettiğiniz şeyi aynı zaman da görüntüleme şansımız da oluyor. Kamerası barkod da okuyabiliyor.

Cihaz antibakteriyel ve Gorilla Glass ekrana sahip böylelikle en zorlu şartlarda dahi dayanıklılık gösteriyor. Sesi üç ayrı mikrofonla alıyor. En iyisi de transkript özelliği sayesinde ses kaydını yazıya döküp dilediğimiz şekilde paylaşılabiliyor olması. Ayrıca ses kayıtları maksimum güvenlik için şifrelenebiliyor da. Bu bakımdan SpeechAir eski tip bir ses kaydedici ya da akıllı telefon uygulamasından çok daha güvenli, dayanıklı ve işlevsel.
SpeechAir, çeşitli meslek mensuplarına daha fazla esnek çalışmayı sağlayabilir zaman ve kaynak tasarrufu yapmamıza yardım edebilir. Bir avukat, mimar, yazar ve özellikle de gazeteci için gerçekten çok kullanışlı bir ürün.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.