Samsung Galaxy A8 ve A8+ Çift Ön Kamera ve Sonsuz Ekranla Geliyor!

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Özellikleri Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy A8 ve A8+ Çift Ön Kamera ve Sonsuz Ekranla Geliyor!

Orta üst cep telefonu segmentinde de rekabet kızışıyor! Pazarın lideri konumunda olan Samsung’un merakla beklenen, Galaxy A serisine ait yeni modelleri tanıtıldı. Teknoloji ve tasarım konusunda fiyat/performans dengesini çok iyi biçimde yansıtan Galaxy A8 ve A8+ sürprizlerle gelecek.

Cep telefonu pazarında farklı segmentlere yayılmış modelleriyle önemli bir yer tutan Samsung, Galaxy A serisinin en yeni üyeleri Galaxy A8 (2018) ve Galaxy A8+ (2018)’i duyurdu.

Galaxy A8 ve A8+ modelleri çift ön kamera, büyük sonsuz ekran ve Samsung’un amiral gemisi modellerinin mirasını ve deneyimini esas alan nefes kesici bir ergonomik tasarım ile geliyor. Galaxy A serisi günlük kullanıma yönelik ilave özellikleriyle şimdi her zamankinden daha stil sahibi, pratik ve kullanışlı.

Galaxy A8 ve A8+ modelleriyle birlikte, amiral gemisi modellerinde bulunan ve çok sevilen Sonsuz Ekran özelliği, birinci sınıf tasarımıyla tanınan Galaxy A Serisi modellerine taşınmış oldu. Aynı zamanda Samsung telefonlarında ilk kez Canlı Odaklanma Özellikli Çift Ön Kamera özelliğini tüketicilerle buluşturularak, Galaxy A serisi piyasada önemli bir konuma taşınmış oldu.

Mükemmel kamera deneyimi


Galaxy A8 ve A8+, her şart altında istediğiniz an canlı ve net selfie çekimleri yapmanıza imkân tanıyan 16MP F1,7 arka kamera ve 16MP + 8MP F1,9 Çift Ön Kamera donanımı ile öne çıkıyor.

Çift Ön Kamera birbirinden bağımsız çalıştığı için, selfie çekiminde en uygun kamerayı kullanarak hem arka planlı yakın çekimlerde hem de portre çekimlerinde en iyi sonucu almanızı sağlayacak.

Ayrıca, gelişmiş Canlı Odaklanma Özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığını kolayca istediğiniz şekilde ayarlayarak yüksek kaliteli fotoğraflar elde edeceksiniz.

Galaxy A8 ve A8+’ın gelişmiş kamerası hem gündüz hem de gece loş ışıkta keskin, net fotoğraflar çekmenizi sağlayacak. Yemek Modu gibi eğlenceli seçeneklerle fotoğraf çekimlerini kişiselleştirmek de mümkün olacak.

Video çekiminde titremeye son!


Yeni Galaxy A serisinde video çekimlerinde titremeye son vermek amacıyla tasarlanan Dijital video görüntü sabitleme (VDis) teknolojisi bulunuyor. Daha önceki Galaxy A serilerinde bulunmayan hiper-atlama özelliği ise time-lapse videoları çekilmesine imkân tanıyor. Kullanıcılar bu sayede paylaşmak istedikleri anları daha farklı bir şekilde kaydedip, takipçileriyle paylaşabilecek.

Yeni Galaxy A serisi telefonlar, film izlerken veya oyun oynarken kesintisiz, izleyiciyi saran bir deneyim sunuyor. 18.5:9 ekran oranıyla izleyici içine alan Sonsuz Ekran çerçevenin ötesine taşıyor hissiyle sahneyi tüm ekrana yayıyor ve en gelişmiş sinematik deneyimi tecrübe etmenizi sağlıyor.

Büyük ekran ön ve arkada ergonomik eğimli cam ile destekleniyor. Parlak cam ve metalden oluşan çerçeve, düz eğimleri ve rahat tutuşuyla yeni Galaxy A8 telefonlarında video izlemek ve ekranı kullanmak her zamankinden daha keyifli ve kolay bir hale geliyor. Galaxy A8 ve A8+ modelleri siyah, orkide grisi ve altın olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor.

Telefonu açmadan bildirimleri görün


Her iki cihaz da Sürekli Açık Ekran özelliğiyle telefon kilidinizi açmadan, bir bakışta ekranınızdan bilgi almanızı sağlıyor.

IP68 suya ve toza dayanıklılık özelliği sayesinde Galaxy A8 ve A8+ modelleri, cihazın ter, yağmur, kum ve toz gibi pek çok etkene maruz kalacağı zorlu şartlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanılabiliyor.

Galaxy A8 ve A8+, 256GB’a kadar kapasitesi olan microSD kartlarını da destekliyor. Galaxy A8 ve A8+ modelleri aynı zamanda Samsung’un Gear VR teknolojisini destekleyen ilk A serisi telefonlar olma özelliğini taşıyor.

Galaxy A8 ve A8+ modelleri Türkiye’de Ocak 2018’de piyasaya sürülecek.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.