Samsung’dan Ses Kalitesi Sunan Yeni Dekoratif Soundbar: NW700 Sound+

Samsung’dan Ses Kalitesi Sunan Yeni Dekoratif Soundbar: NW700 Sound+
Samsung’dan Ses Kalitesi Sunan Yeni Dekoratif Soundbar: NW700 Sound+

Evlerde bir zamanlar 5+1 ve hatta 7+1 sistemler modaydı. Fakat bir süre sonra gerek kablo karmaşasından, gerekse sinema filmlerinde çevresel ses deneyimi için dört bir yanı hoparlörlerle donatmanın pek de espirisi kalmamasından sebep, üreticiler de kullanıcılar da daha makul çözümler tercih etmeye başladı. 2+1 sistemlerin yanı sıra günümüzde “soundbar” olarak çağırılan, tek parça yatay hoparlör sistemleri büyük ilgi görüyor. Bu konuda önemli ürünler geliştiren Samsung’un yeni duyurduğu NW700 Sound+, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan CES etkinliğinde sahneye çıkacak.

Samsung’un duvara monte edilebilen yeni soundbar’ı, CES 2018’de ilk kez beğeniye sunulacak. NW700 Sound+ adlı bu yeni ürün, Samsung Ses Laboratuvarı’nda geliştirilen tümleşik subwoofer da dâhil olmak üzere gelişmiş ses özellikleriyle birlikte geliyor.

Farklı bir yaşam deneyimi

Samsung’un yaptığı açıklamaya göre yeni bir seçkin yaşam tarzı ürünü olan NW700 Sound+, ödüllü MS650 Sound+ modelinin izinden giden bir yapıya sahip. Duvara monteli NW700 Sound+ soundbar tümü Kaliforniya’daki Samsung Ses Laboratuvarı’nda geliştirilen gürültü önleme, geniş aralıklı tiz hoparlör ve çoklu-hoparlör kontrolü gibi ses kalitesini artıran pek çok özelliği içinde barındırıyor.

NW700 Sound+ soundbar Samsung’un süper-ince televizyonlarının altında duvara monte edilebilecek şekilde optimize edilen ince ve gösterişli bir tasarıma sahip. Duvara monte edilen televizyonlarla sorunsuz bir şekilde çalışan 53.5 mm genişliğindeki soundbar önceki soundbar modelinden enlemesine %41 oranında daha az yer kaplıyor. Yeni model kullanıcıların daha uyumlu bir iç tasarıma ulaşmalarına imkân sağlıyor.

Salonlara estetik katıyor

Yekpare soundbar dinleyiciyi saran bir dinleme deneyimi için sesi üç kanal üzerinden dinamik ve hedefe odaklı bir şekilde ileten ince ses teknolojisiyle çalışıyor. Ev eğlence ortamına uygun ince tasarımlı gövdeye gömülü derin bas hoparlör harici subwoofer kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

NW700 Sound+ modelinde ve öncüllerinde kullanılan teknoloji, soundbar’ın güçlü bas, bütüncül ses ve etkileyici netlik hedefine ulaşmada sunduğu katkı nedeniyle takdir topluyor. Aynı şekilde, gürültü önleme teknolojisinin soundbar sürücülerini en verimli şekilde senkronize ederek güçlü ve berrak bir ses elde edilmesini sağıyor.

Yeni ses teknolojisi kullanıldı

Kullanılan teknoloji, hoparlörün ucundaki hareketin neden olacağı gürültünün tahmin edilerek gürültü ortaya çıkmadan gerekli ayarlamaların yapılması ilkesine dayanıyor. Bunun sonucunda yumuşak, gürültüsüz bas tonları elde ediliyor.

NW700 Sound+ modeli aynı zamanda Standart Mod, surround ses performansını artırmak için kullanılan Surround Modu ve surround ses efektlerini otomatik olarak ayarlayan Akıllı Mod olmak üzere üç ses modunu destekliyor.

Samsung’un en yeni yaşam tarzı ürünlerinden biri olarak, NW700 Sound+ soundbar, kullanıldığı odanın dekorasyonuyla ve ev sinema sistemlerinin çoğuyla entegrasyona çok uygun. Daha fazla bilgi için lütfen 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas Konferans Merkezinin 1. Katında düzenlenecek CES Fuarında Samsung’un 15006 no’lu standını ziyaret edin.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.