Samsung’dan Tamamen Kablosuz Kulaklık: Gear IconX

Samsung’dan Tamamen Kablosuz Kulaklık: Gear IconX promegaweb izmir web tasarım
Samsung’dan Tamamen Kablosuz Kulaklık: Gear IconX promegaweb izmir web tasarım

Özellikle spor yapan kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan kablosuz kulaklık Samsung Gear IconX, eşsiz tasarım özellikleriyle giyilebilir teknolojiler alanında dikkat çekiyor.

İlk bakışta anlaşılacağı gibi, Gear IconX şirketin yenilikçi kimliğini yansıtan ikonik bir tasarıma sahip. Giyilebilir bir cihazın tasarlanırken sadece estetiğe değil aynı zamanda konfora da odaklanılmış ve bu ikisi arasında iyi bir denge tutturulmuş. Kulaklığın kusursuz üçgen şekli modern ve estetik yaklaşımı çağrıştırıyor.

Gear IconX, günlük kullanımda sıkça tercih edilen renkler siyah, beyaz ve mavi olarak üretildi. Her renk kombinasyonunun cihaza karakteristik bir özellik sağlaması üzerine yoğunlaşıldı. Örneğin, siyah ve limon yeşili kombinasyonu cihaza sportif ve dayanıklı bir karakter kazandırdı.

Kutusundan şarj oluyor

Gear IconX, farklı kulak şekilleri ve ölçüleri değerlendirilerek tasarlanmış bir ürün. Farklı egzersizlerde kulaklara rahatsızlık vermemesi için ideal eğim açısı dikkate alınmış ve 200’ün üzerinde kullanıcı tarafından test edilmiş. Normalde, daha büyük bir ses sistemi, daha iyi ses kalitesini getirir. Ancak bu küçük cihazda premium ses kalitesi elde etmek için, kulaklık içindeki ses sistemi yeni baştan tasarlanmış. Böylece boyutu küçültürken, ses kalitesinden ödün verilmemiş.

Gözlük kutularından esinlenerek tasarlanan Gear IconX’in şarj kutusu içine yerleştirilen kulaklıkları muhafaza etmelerinin yanı sıra şarj etmeyi de kolaylaştırıyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.