SEO Optimizasyon

Google SEO Optimizasyon promegaweb izmir web site tasarım
Google SEO Optimizasyon promegaweb izmir web site tasarım

SEO destekli web sitenizi şimdi PROMEGAWEB yönetim paneli ile kurun rakiplerinizin önünde yer alın.

Seo internet aleminde vazgeçilmez bir ihtiyaç oldu…
İşletmeler internet sitelerini kendi faaliyet alanlarında google ve benzeri arama motorlarında ilk sayfalara çıkarabilmek için ciddi zaman ve para harcamaktadırlar. Fakat profesyonel seo uzmanlarından destek alınmadan internet sitelerinin milyonlarca sonuçlar arasından sıyrılıp üst sıralara gelmesi hiç kolay değil. ASP.NET tabanlı Nopcommerce altyapısı kullanılarak PROMEGAWEB tarafından geliştirilen Yeni web yönetim panelimiz SEO destekli altyapı projelerinin başında gelmektedir.

Türkiye’de ve hatta dünya genelinde en büyük sıkıntılardan biri, web sitelerine dinamik seo uygulamaları yapılamamasıdır. PROMEGA BİLİŞİM LTD. hazırlamış olduğu seo destekli web tasarım uygulamasıyla bu kavramı değiştirerek sektörün beğenisini ve takdirini toplamıştır.

Dünya genelindeki binlerce yazılım uzmanının katkı sunduğu NopCommerce altyapısı seo uzmanlarının da destekleriyle % 100 seo destekli web yönetim paneli altyapısını ortaya çıkarmıştır. Bu altyapı üzerine PROMEGAWEB’in geliştirdiği çalışmaları incelemek ve bizle irtibata geçmek için acele edin.

SEO Nedir?

SEO “Search Engine Optimization’ın kısaltmasıdır; “Search Engine Optimization” kelimesinin Türkçe karşılığı, Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Türkçemizdeki Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının asıl amacı; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylece ürün ve hizmet satan web sitelerini ve e-ticaret sitelerini hedeflenen kitleye ulaştırmaktır. SEO, yani Türkçe karşılığı ile “Arama Motoru Optimizasyonu” en fazla google arama motorunda popüler olmuştur. Düzenli bir çalışma ile hedef kelimelerde google’da 1. sayfaya gelmek mümkündür. SEO danışmanı ve uzmanları sitenizi Google kurallarına uygun halde optimize ederek hedef kelimelerinizde yükselmenizi sağlayarak web siteniz ve Google aracılığı ile müşteri kazanmanızı sağlamaktadırlar.

Profesyonel bir çalışma neticesinde artan hit yani trafik ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız artacaktır. SEO optimizasyon ve Google Adwords en etkili reklam biçimidir diyebiliriz. Hiç bir reklam modeli size google arama motoru optimizasyonu ve Google Adwords kadar dönüş sağlamaz. Özellikle google da ilk sayfa yer almak, hemen, hemen her site sahibinin ilk arzu ettiği şeydir.

Sizde SEO hizmeti alarak web sitenizi arama motoru dostu yapabilir ve web sitenizin trafik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Yalnız piyasada Google da ilk sayfaya çıkarma vaadi ile bu işi suistimal eden ve birçok kişinin parasını alarak kandıran kişilere çok dikkat etmelisiniz.

Dikkat etmeniz gereken diğer konular

• İnternetten sizin ulaştığınız ve/veya size ulaşan SEO hizmeti alacağınız firmanın Google ilk sayfa referansları en önemli konudur. Referansların gerçekliği olup olmadığı için teyid etmek gerekir. En azından sizi en çok etkileyen birkaç referansı arayabilirsiniz.

• Hizmet alacağınız seo şirketi’nin kendi sitelerinin minumum 5 – 10 kaliteli kelimede google da ilk sayfada olup olmadıkları da önemli ikinci konudur.

• Google ilk sayfa garantisi veren firmalardan sözleşme örneğini isteyip bir avukata danışmanızı öneririz.

• SEO’da sektöre ait popüler kelimelere yüklenmek yerine nasıl aranıp bulunabileceğimizi düşünerek ve farkı kelimler üreterek hit almak en kalıcı yükselme aracıdır.

• Google gerçekten çok etkili bir reklam ve pazarlama aracı haline gelmiştir. SEO ve Google Adwords reklamları kişi ve firmalara anında tanıtım ve müşteri bulma imkanı sağlayan %100 garantili bir çözümdür.

• SEO, Bir internet sitesine değer kazandırdığı gibi, yanlış çalışmalar ile internet sitesine zarar’da verebilir. Doğru SEO çalışmaları arama motorlarında firmanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin ya da genel anlamda web sitenizin bulunabilirliğini artırır; Yanlış yapılan SEO ise sitenizi dizinlerden sildirir, size faydadan çok zarar getirir. Seo şirketi seçerken çok dikkatli olmalısınız.

PROMEGAWEB size SEO konusunda en profesyonel hizmeti uygun fiyata sunacaktır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.