Ses ve Tasarımda Üst Seviye Kalite Arayanlar İçin: Sennheiser Momentum 2 Serisi

Ses ve Tasarımda Üst Seviye Kalite Arayanlar İçin: Sennheiser Momentum 2 Serisi promegaweb izmir web tasarım

Kaliteli ses ürünleriyle tanıdığımız Sennheiser’ın yenilenen Momentum 2 serisi kulaklıkları pazarda görünmeye başladı. Şayet siz de üst seviye bir kulaklık almak istiyorsanız, bu modeli mutlaka seçeneklerinizin arasına koymalısınız. Katlanabilir kulak kapsül kısmı, özel taşıma çantası, farklı mobil cihazlar ile uyumlu olması ve kumandalı özel kablosu ile Momentum 2 serisi gerçekten oldukça farklı bir kulaklık. Şıklığı, mükemmel ses kalitesini ve taşınabilirliği bir arada sunuyor olması büyük ayrıcalık.

Sennheiser’ın Momentum serisi, seste kaliteye önem veren on binlerce kullanıcı için ayrı yere sahip bir kulaklık. Geçtiğimiz yıllar boyunca kullanıcıların geribildirimleri ve gelişen ses mühendisliği teknolojileri ile yenilenen bu seri, yeniden pazarda boy göstermeye başladı. Yeni Momentum 2 serisi kulaklıklar, hem kulak üzerine oturan supra-aural, hem de kulağı kaplayan circum-aural modeller içeriyor. Tüm modellerin kafa bandı ve kulak kapsüllerinde kullanılan hava alabilir deri malzeme ile maksimum konfor ve maksimum ses yalıtımı sağlanmış.

Güçlü ve temiz ses performansı

Katlanabilir kulak kapsülleri ile taşıma ve saklama konusunda müzik âşıklarının işini kolaylaştıran Momentum 2 serisine dahil kulaklıklarda, telefon çağrıları ve müzik yönetimi için kabloya entegre edilmiş akıllı kumanda ve mikrofon bulunuyor. Kulaklıkların kabloları güvenli bir şekilde çıkartılabildiği için kablo değişimi de yapılabiliyor. Momentum 2 serisi kulaklıklar 16 Hz–22 kHz frekans aralığında ses iletimi yapıyor. Mikrofonları 100 Hz ve 10 kHz arasında ses alabilen kulaklıkların toplam harmonik bozulması yüzde 0,5’in altında. Empedans’ı 18 ohm olan kulaklıkların kulağı kaplayan modelleri maksimum 113 desibel, kulak üstü modelleri maksimum 112 desibel ses basınç seviyesi sunabiliyor.

Özel taşıma çantası da hediye

Farklı mobil cihazlar ile uyumlu modelleri olan Momentum 2 serisi kulaklıklar, 1.4 m uzunluğundaki, ses ve telefon çağrılarını yönetmek için entegre akıllı kumandayı ve mikrofonu üzerinde bulunduran, 3.5mm jaklı bir kablo ile geliyor. Momentum serisinin imzası niteliğindeki seriye has, mükemmel ses kalitesinin şık tasarımla buluşması Momentum 2 serisinde de devam ediyor. Kahverengi, siyah ve fildişi renge sahip kulaklıklar, yine deri detaylar ile süslenmiş özel taşıma çantaları kutudan çıkıyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.