Şimdiye Kadarki En Güçlü Mac: Yeni iMac Pro

Şimdiye Kadarki En Güçlü Mac: Yeni iMac Pro
Şimdiye Kadarki En Güçlü Mac: Yeni iMac Pro

Apple, en son teknolojiye ve yüksek üretim sistemine modüler bir tasarımla ve son teknoloji profesyonel bir ekranla erişmek isteyen profesyonel müşterileri için iMac Pro’nun yanı sıra tamamen yeniden tasarlanmış yeni nesil Mac Pro üzerinde çalışıyor.

iMac görünümüyle iş istasyonu performansı

18 çekirdeğe kadar yeni nesil Xeon işlemcileriyle iMac Pro en zorlu profesyonel iş akışları için tasarlanmış. Flash mimarisi ve tamamen yeni termal tasarımıyla iMac Pro aynı ince ve kusursuz iMac tasarımında yüzde 80’e kadar daha fazla soğutma kapasitesi sunuyor. Yeni uzay grisi kasası ve 1 milyar rengi destekleyen etkileyici 27 inç Retina 5K ekranıyla iMac Pro güçlü olduğu kadar göz alıcı.

Şimdiye kadar ki en gelişmiş grafikler

iMac Pro’da, Mac’de şimdiye kadarki en gelişmiş grafikleri sağlayan yeni Radeon Pro Vega GPU bulunuyor. iMac Pro, gelecek nesil işlem çekirdeği ve 16 GB’a kadar dahili yüksek bant genişliğine sahip bellek (HBM2), Vega GPU ile gerçek zamanlı 3D render alma ve etkileyici, yüksek kare hızlı VR için 11 Teraflop tek duyarlı işlem gücü sunuyor. Yarı hassas hesaplama, yapay zeka teknolojileri için ideal olan iMac Pro, 22 Teraflop’a kadar performans sağlıyor.

Hızlı Depolama ve Gelişmiş I/O

iMac Pro 4 TB’ye kadar SSD ve 128 GB’a kadar ECC belleğe kadar destek veriyor ve dört adet Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla iki yüksek performanslı RAID dizisine ve iki 5K ekrana aynı anda bağlanabiliyor. İlk kez bir Mac’te 10 kat daha hızlı ağ oluşturmak için 10 GB Ethernet özelliği iMac Pro’da sunuluyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.