" 2001'den günümüze "

Size Özel Web Yazılım

 

İhtiyacınız olan web yazılımlarını size özel hazırlayabiliriz.

Hazır web paketlerini, hazır e-ticaret sitelerini kullanmak istemiyor musunuz? Size özel kontrol panelleriyle web sitelerinizi, e-ticaret sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Sınırsız web sitesi, sınırsız e-ticaret sitesi hazırlayabilirsiniz. Veya web sitenize, e-ticaret sitenize özel modüller ekletmek istiyorsanız size özel modüller hazırlayabiliriz ve web uygulamanızı daha etkin kullanabilir ve kullandırabilirsiniz. Size özel olarak hazırlayacağımız web yazılımları açık kaynak kodları ile teslim edilir, dilediğiniz hosting ortamında barındırabilirsiniz.

İhtiyacınız olan web sitesi kontrol panellerini, e-ticaret sitesi kontrol panellerini, ticari paket programlarınız için bağlantı ve ara yazılımları, web tabanlı özel yazılımları, sektörel özel programları size özel hazırlayıp, geliştirebiliriz.

PromegaWeb

2001 yılında İZMİR’de kurulmuş olup ticari işletmelere kurumsal çalışmalar sunan, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi amaç edinmiş müşteri odaklı çalışan bir firmadır.  İzmir’deki kurumsal firmalara internet tabanlı yazılımlar, web tasarımları, hosting (web alanı), domain (web alan adı), özel yazılımlar, tüm mobil aygıtlarda sorunsuzca görüntülenebilen responsive tasarımlar, Google SEO (arama motoru optimizasyonu), Google Adwords (internet reklamcılığı), Facebook reklamları, Sosyal Medya Yöneticiliği ve e-ticaret uygulamaları ile İzmir’in saygın web tasarım firmaları arasındaki yerini almıştır.
İletişim