Snapchat Gözlüğü Spectacles Satışa Çıkıyor!

Snapchat Gözlüğü Spectacles Satışa Çıkıyor!
Snapchat Gözlüğü Spectacles Satışa Çıkıyor!

Popüler sosyal fotoğraf uygulaması Snapchat’in geçtiğimiz aylarda tanıttığı kameralı güneş gözlüğü nihayet satışa çıkıyor. İlk donanım ürününü tanıtarak herkesi şaşırtan Snapchat’in, adını verdiği bu gözlük, kısa video çekebiliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre ilk Spectacles gözlükler ABD’de satışa sunuldu ve fiyatı da daha önce açıklandığı gibi 130 dolar oldu. İnsan gözünün görüş açısına yakın 115 derecelik bir kamera taşıyan Spectacles, 10 saniye uzunluğunda videolar çekebiliyor. Tüm komutlar için gözlüğün üzerinde sadece bir buton bulunuyor.

Tek standart boy olarak üretilen Spectacles güneş gözlükleri siyah, mercan kırmızısı ve deniz mavisi olmak üzere üç çerçeve rengiyle ve içindeyken gözlüğü şarj eden kutuyla birlikte geliyor. Gözlüğün kayıt için kullanımı oldukça basit. Sol veya sağ üstteki butona bir kere basınca kayıt başlıyor ve 10 saniye sonra kendiliğinden duruyor.

Uygulamaya otomatik gönderecek

Yapılan kayıt iOS cihazınızdaki Snapchat uygulamasına otomatik olarak aktarılıyor ve kırpılarak paylaşıma hazır hale getiriliyor. Android cihazlara veya iOS’te daha yüksek çözünürlüklü aktarım istendiğinde WiFi kullanılabiliyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.