Sosyal Paylaşımcılara Özel Telefon: Alcatel A3

Sosyal Paylaşımcılara Özel Telefon: Alcatel A3
Sosyal Paylaşımcılara Özel Telefon: Alcatel A3

Bu yılki Mobil Dünya Kongresi, telefon lansmanları konusunda önceki yıllardan da bereketli geçti. Bunun önemli sebeplerinden biri, son yıllarda sessiz kalmış olan üreticilerin de düşük ve orta segment modellerle pazarda kendilerine yer araması oldu. Bu markalardan biri olan Alcatel, yeni A3 modeliyle özellikle sosyal medya tutkunlarına ulaşmayı hedefliyor.

Alcatel A3’ün lansmanı sırasında, kullanıcıların fotoğraf çekme ve paylaşma; oyun oynama, video yayımlama ve sosyal medya kanallarını etkin olarak kullanma davranışlarından bahsedilerek yeni modelin bu konuda uzman olduğu söylendi. Bu yeni telefonun, etkin işlevlerine ek olarak tasarım konusunda da iddialı olduğunu söylemeliyiz.


Şık tasarımı göz kamaştırıyor

Alcatel A3, gösterişli hatlar sunan hoş ince tasarım, 3D efekti ve metalik çerçeveyi bir arada sunuyor. Üstelik, daha akıcı bir kullanım deneyimi ve zarif bir stil için mikro desenli bir açma-kapama düğmesi ile yeniden tasarlanan detaylarını ön plana çıkartıyor.

Parmak iziyle üst seviye güvenlik

Alcatel A3 gelişmiş güvenlik için parmak izi okuyucu ve hassas verinizi korumak için Özel Mod özelliğiyle geliyor. Hızlı kilit açma özelliğine ek olarak, kilit ekranındayken en sık kullanılan beş uygulamaya anında erişim için beşe varan parmak izi tanımlanabiliyor.


Eğlenceli selfie anları

Alcatel A3, aktif sosyal medya kullanıcılarına harika video ve fotoğraflar çekip paylaşma imkânını tanıyor. Yeni akıllı telefon, selfie’ler için flaşlı 5MP ön kamera ve LED flaşlı 13MP arka kamera ile donatılmış bulunuyor. Parmak İzi Sensörü’ne tek dokunuşla selfie çekilebiliyor ve Face Mask ile Face Show uygulamalarıyla çekilen selfie’lere eğlenceli efektler uygulanabiliyor. Ayrıca sadece selfie’lere özel bir Selfie Albümü’nün haricinde, fotoğraflara en yüksek oranda efekt eklemek için Anında Kolaj özelliği kullanılabiliyor.

Harika bir akıllı telefon deneyimi

Alcatel A3’ün, 5 inç HD ekranı güneş ışığı altında iyi performans gösteriyor ve hem fotoğrafları hem de videoları görüntülemek için ideal şartları sağlıyor. Hızlı 4.5G LTE bağlantısı ve dört çekirdekli işlemci sayesinde oyun ve video deneyimleri hem rahat hem de akıcı oluyor. Entegre ön panel hoparlörü sayesinde üç boyutlu ve net sesler oluşuyor.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.