Süper Oyun Bilgisayarı Acer Predator G3 Türkiye’de!

Süper Oyun Bilgisayarı Acer Predator G3 Türkiye’de! promegaweb izmir web tasarım
Süper Oyun Bilgisayarı Acer Predator G3 Türkiye’de! promegaweb izmir web tasarım

Türkiye’de satışı başlayan Acer Predator G3, dünya çapındaki oyuncular için tasarlanmış bir bilgisayar. Yeni zırhlı tasarımı, IceTunnel soğutma sistemi ve en modern işlemci ve grafikler Predator G3’ü benzersiz kılıyor. Bu olağanüstü oyun deneyiminin keyfini hem görsel hem de işitsel olarak çıkarmak isteyenler için satışlar Türkiye’de başladı.

Türkiye’de satışı başlayan Acer Predator G3, usta bir oyuncu olma yolunda ilerleyenler için ince ayar ve yükseltme için hazır güçlü bir platform sunuyor. Kolay erişilebilir kasa tasarımı ve 6. Nesil Intel Core işlemcilerle günümüzün en zorlu oyunlarının mutlak galibi sizi olacaksınız! Dahili kulaklık yuvası ve cihazın ön tarafındaki kolay takıp çıkarılabilen genişleme yuvası gibi pek çok ayrıntı oyunculara özel tasarlandı. Büyük oyun arşivlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Creative Sound Blaster Cinema 2, oyunlarınızın ses algısını özelleştirmenize izin vererek görsel deneyimin yanında kusursuz bir ses deneyimi yaşatıyor. EAX 5.0 ve 5.1 kanallı ses desteğiyle güçlü bir ses sistemi.

Predator G3’ü yükselterek bir oyun canavarı ortaya koyabilirsiniz. 64 GB DDR4 RAM, 12 TB HDD depolama ve 512 GB SSD depolamaya kadar farklı özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla genişletebilirlik için SD kart okuyucu ve fazlasıyla USB 3.0 bağlantı noktası da bulunmakta.

Tasarımıyla fark yaratıyor

Zırhlı tasarımı Predator G3’ü bir bilgisayardan çok aşılmaz, durdurulamaz bir savaş makinesi haline getiriyor. Güvenilirliği ve dayanıklılığı vurgulamak için tüm tasarımında zırh teması kullanılmış.

İyileştirilmiş IceTunnel termal tasarımı soğutma etkisini geliştirirken, Predator G3’ün iyi performans sergilemesini sağlar ve aşırı ısınmasını önlüyor. Arkada güçlü bir fan ile IceTunnel termal sistemi havanın makinenin sol yanından içeri girmesini ve içerideki ısının bilgisayarın arkasından verimli bir şekilde dışarı çıkmasını sağlıyor.

Özel kulaklık yuvası oyuncuların kulaklıklarını geçici bir süre yerleştirmeleri için akılı bir çözüm. Oyuncular kulaklıkları genel olarak oyun ortamında sarmal bir deneyim yaşamak ve takım arkadaşlarıyla sürekli işbirliği halinde kalmak için takıyorlar. Predator oyunculara kulaklıklarını makinenin üzerine asabilmelerine izin veren kullanışlı bir yuva sağlıyor.

Bağlantı seçenekleri çok zengin

Oyuncuların verileri hızla ve kolayca taşımaları / değiştirmeleri için Easy-Swap genişletme yuvası mevcut. Oyuncular aynı zamanda güvenlik için önemli verilerini kilitleyebilirler. Easy-Swap genişletme yuvası oyuncuların verilerini hızla ve kolayca taşımalarına / değiştirmelerine izin verirken, aynı zamanda kullanıcının sabit diskini güvenlik için kilitleyebileceği bir çözüm sunar. 3 TB’a kadar sabit disk desteğiyle toplam 12 TB depolama alanına sahiptir.

Acer Predator G3, eşsiz bir giriş/çıkış bağlantı noktası yerleşimi de barındırıyor. Tüm gerekli bağlantı noktaları mevcut ve sağ tarafa yerleştirilmeleri oyun oynamayı kolaylaştır. Ses jakı, USB 3.0 bağlantı noktaları ve SD kart yuvası gibi sık kullanılan giriş/çıkış bağlantı noktaları ön tarafa yerleştirilmiş. Arka tarafta ise, tüm giriş/çıkış bağlantı noktaları kategorilerine göre konmuş. İhtiyacınız olan bağlantı noktalarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ses konusunda da çok başarılı

Creative SoundBlaster Cinema 2 & EAX 5.0 & 5.1 kanal ses desteği oyunculara gerçekten savaş meydanındalarmış gibi olağanüstü ses efektleri sağlıyor. SoundBlaster Cinema 2 gerçek savaş meydanı seslerini garanti ediyor. SBX Pro Studio teknolojisi yeni bir seviyede sarmal sesler sunuyor. Gerçekçi surround ses ve oyun ortamında belirli sesleri net bir şekilde duyabilme yeteneği SBX Pro Studio’nun genel olarak oyun, film veya müzik deneyimini iyileştiren özelliklerinden yalnızca birkaçı. Ayrıca, özel ses ayarları için yeni kullanıcı arayüzü ve görsel ses kontrol arayüzüne de sahip.

Bileşenleri çok güçlü

6. nesil Intel Core işlemciler rakiplerinizi yenilgiye uğratmanız için üstün bir ortam oluşturuyor. En iyi model olan Intel Core i7-6700 modeli 4GHz dört çekirdekli taban frekansına, 8MB önbelleğe ve 64GB’a kadar DDR4 RAM belleğe sahip. En yeni NVIDIA GeForce GTX grafikler muhteşem görsel efektler sunuyor. Predator G3, NVIDIA GeForce GTX680’den 2 kat daha iyi performansa sahip olan NVIDIA GeForce GTX980 ile donatılabilir. Yeni nesil NVIDIA Maxwell mimarisinden güç alan cihaz, inanılmaz bir performans, eşsiz bir güç verimliliği ve en yeni özelliklere sahip.

64 GB’a kadar DDR4 bellek oyuncuların rakiplerini yenilgiye uğratmaları için üstün bir ortam oluşturuyor. Her zaman hayalini kurduğunuz gibi akıcı ve pürüzsüz bir oyun deneyimine sahip olmanız için NVIDIA G-SYNC veya AMD FreeSync monitörler de tercih edebilirsiniz.

Oyuncular her zaman makinelerinin en yeni özelliklere sahip olmasını isterler ve çoğu zaman kasayı açıp modifikasyonları kendileri yaparlar. Predator G3’ün kasası kolayca açılabilir ve oyuncuların istedikleri her tür modifikasyonu kendilerinin yapabilmelerini sağlıyor. Daha fazla macera için parçaları değiştirmek ve Predator’ını geliştirmek mümkün.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.