Süpürgede Enerji Tasarrufu ve Performans: Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic

Süpürgede Enerji Tasarrufu ve Performans: Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic promegaweb izmir web tasarım

Her evin ihtiyacı eşyaların başında gelen elektrikli süpürgede çekim gücü kadar enerji tüketimi ve filtreleme de büyük önem taşıyor. Sektörün bilinen markalarından Rowenta’nın A Sınıfı toz toplama performansı ve müthiş sessizliği ile dikkat çeken elektrikli süpürgesi Silence Force Multi-Cyclonic iyi bir örnek.

Konuşma Sesi Seviyesinde Sessizlik

Rowenta’nın son birkaç yıldır öne çıkardığı Silence Force Multi-Cyclonic serisi, tasarım ve teknoloji olarak fark yaratan ürünlerden. Çoklu siklon teknolojisine sahip Silence Force Multi-Cyclonic, bu sayede tüketicilere sürekli yüksek performans ve mükemmel filtreleme vaat ediyor. Ayrıca tüketicinin önceliği olan %100 toz toplama performansı (TTP) ile mükemmel temizliğin yanı sıra konuşma sesi seviyesinde (68dB) sessiz çalışma özelliği bulunuyor.

Enerji Tasarrufu da Cabası

Mükemmel ergonomisi ile öne çıkan Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic ergonomik tutma yeri ile konforlu bir temizlik sağlıyor. Toza temas etmeden kolayca temizlenen toz haznesi ise titiz hanımların favorisi olmaya aday. Silence Force Multi-Cyclonic doğa dostu verimli motoru sayesinde %50’ye varan enerji tasarrufu sağladığı için AB normlarına göre A Enerji Sınıfı etiketine hak kazanmıştır. Sarı, kırmızı ve mavi gibi canlı renklerle tasarlanan Silence Force Multi-Cyclonic yenilikçi ve şık ürünleri ile temizliği keyfe dönüştürüyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.