Eğitim ve Sınavlarınızı Online Yapın!

Eğitimin ve İletişimin geleceği ile tanışın!

İnternet Üzerinden Eğitim Sistemi, online kurs, video ders, Sınav & Quiz, Çoklu Öğretmen, Çoklu Sınıf Açabilme, Bilgi Bankası, Soru-Cevap, Üye Paket Dondurma, Paket Transferi, Zoom entegrasyonu ile görüntülü canlı eğitim ve konferans, ve hatta paket oluşturarak online video satışı TAMDERS ile hızlı, pratik ve çok ekonomik.

Kendi adınıza web siteniz olsun

TAMDERS altyapısını kurarken sizin kendi domaininize ya da isminize kurarız. Böylece kendi isminiz ile ve kendi yönettiğiniz web sitesi üzerinden eğitim paketlerinizi yine kendi belirlediğiniz şartlar, fiyatlar ve sürelerle satabilirsiniz.  www.sizinisminiz.com ya da www.kendiwebsiteniz.com gibi tamamen size ait bir domaininize kurulum yapalım,  kendi domaininiz (isminiz) ile size özel ve sizin adınıza video satış web siteniz olsun. Dilerseniz domain alımında size yardımcı olalım, isminizi birlikte alalım ve siteyi adınıza oluşturalım.

Çoklu Sınıf Açabilme

Zoom hesabınızı kullanarak çoklu sınıf oluşturabilir, On-Line Okul veya On-Line Dershane eğitimi verebilirsiniz.

Çoklu Öğretmen

İstediğiniz kadar Öğretmen tanımı yapabilir, öğretmenlerinizin Canlı ders veya Videolu ders eğitimi verebilmesini sağlayabilirsiniz.

Video Ders Ekleme

Vimeo gibi profesyonel video paylaşım platformlarında bulunan içeriklerinizi başkaları ile paylaşmadan satabilirsiniz.

Tamsınav

Soru bankasında oluşturduğunuz içerikleri tarih ve saat belirterek sınavlarda kullanabilir veya süresiz quiz yapabilirsiniz.

Bilgi Bankası

Video, Pdf, Resim, Yazılı içerik vb. kullanarak sistemde bilgi bankası oluşturabilir ve herkes ile paylaşabilirsiniz.

Soru - Cevap

Herkese açık veya gizli soru-cevap sistemi ile öğrenci - öğretmen ile görüşerek ders hakkında daha fazla bilgi alabilir.

Üye Paket Dondurma

Üye olan öğrencilere izin vermeniz durumunda üyeliği dondurabilir, kalan süre hesaplanır, daha sonra kalan süre kadar kullanabilir.

Paket Transferi

Üyelikten ayrılmak isteyen bir kullanıcı elindeki üyelik paketini bir sefere mahsus olmak üzere farklı bir üyeye devredebilir.

TAMSINAV Ölçme ve Değerlendirme

TAMSINAV.COM Türkiye’nin yeni online sınav platformu olmak için hazırlanan bir platformdur. TAM SINAV platformu TAMDERS platformuna entegre olarak çalışır ve ihtiyaca yönelik test, sınav, anket vb. düzenlemek için geliştirilmiştir. Okul, Yayınevi, Sürücü Kursu, Özel İşletmeler, Fabrikalar, Sertifikasyon Firmaları ve daha pek çok sektörün kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

TAMDERS, Şirketler ve Kurumların da Geleceğini Şekillendiriyor

tamders365.jpg

TAMDERS İnternet Üzerinden Eğitim Sistemi“, online kurs, video ders, bilgi bankası, soru-cevap, Zoom entegrasyonu, konferans ve hatta paket oluşturarak online video satışı gibi özellikleriyle Şirketler ve Kurumların da geleceğini şekillendiriyor. Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir. Video konferans ekranında katılımcıları yönetme, seslerini ve görüntülerini kapatma, toplantıdan atma, ekran paylaşımı, buluta ya da bilgisayara kaydetme, beyaz tahta, ekran düzeni, ses ve görüntü ayarları gibi özellikler mevcuttur.

tamders365.jpg

Zoom ile Entegrasyon

Zoom, masaüstü ve mobil cihazlardan HD Video ve Ses, kayıt, takvim, güvenlik, sohbet, paylaşım gibi kurumsal düzeyde video konferans imkanları sunabilmektedir. Satın almış olduğunuz ZOOM paketinizi TAMDERS platformumuz ile entegre bir şekilde kullanmanız mümkündür. Tamders üzerinde tanımlanan kullanıcılarla ve takvimle bağlantılı olarak eğitim planlaması yapabilir ve sizin kurallarınıza göre canlı eğitim ya da konferanslar sürdürebilirsiniz. 

ders-satis-1.jpg

Online Eğitim Satış Portalı

Dilediğiniz paketleri TAMDERS Eğitimci Portalı üzerinden oluşturabilir ve bu paketler kapsamında çekmiş olduğunuz ve vimeo’ya yüklediğiniz videolarınızı listeleyebilirsiniz. PAYTR ödeme altyapısı için gerekli ÜCRETSİZ başvuruyu yaparak anında satışa da geçebilirsiniz. PAYTR ödeme altyapısı sayesinde tek tek bankalarla anlaşmanıza gerek kalmadan çeşitli kredi kartlarına taksit de yapabileceksiniz. Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazancınız PAYTR tarafından ilgili komisyon düşülerek ertesi gün hesabınıza nakit yatırılmaktadır.

Web siteniz nasıl görünecek?

https://demo.tamders.com/ linkine tıklayıp TAMDERS demosunu hemen inceleyebilirsiniz. Web siteniz kendi logonuzla ve tamamen size ait bilgilerle bu şekilde görüntülenebilir. Elbette ki çeşitli tasarımsal değişiklikler ve size özel çalışmalar yapılabilir. Bu tip bir web sitesi üzerinden hem paket satışı yapabilir, hem eğitim verebilir, hem sınav ve değerlendirmeler uygulayabilir, hem de yukarıda açıkladığımız daha pekçok özelliğimizi kullanarak gelecekteki eğitim modelini şimdiden uygulamaya koyup öncü olabilirsiniz.   

Size En Uygun Paketimizi Birlikte Belirleyelim

Hemen Arayın: 0(533) 265 10 90