Tarz ve İşlevsellik Bir Arada: Samsung Gear S3

Tarz ve İşlevsellik Bir Arada: Samsung Gear S3 promegaweb izmir web tasarım
Tarz ve İşlevsellik Bir Arada: Samsung Gear S3 promegaweb izmir web tasarım

İster bir maceraperest olun, ister işinin başında bir profesyonel, belki de bir Süper Baba ya da bir teknoloji meraklısı, Samsung Gear S3 ile hayatınızı daha da kolay ve keyifli hale getirin

Samsung’un akıllı saat portföyünün son yenilikçi üyesi Gear S3 farklı öncelik ve zevklere hitap ediyor. Analog saatlerden ilham alan Gear S3 iki dikkat çekici seçeneğiyle sunuluyor: frontier ve classic. Macera tutkunlarından ilham alan Gear S3 frontier, tasarım ve fonksiyonu harmanlayan dayanıklı tarzıyla güçlü bir dış görünüme sahip. Gear S3 classic ise en ikonik saatlerde bulunan minimalist ve zarif tarzı yansıtıyor.

Mobil teknolojideki en son yenilikler ile zamansız bir tasarımı birleştiren Gear S3, farklı yaşam tarzlarına zenginlik katmak üzere yaratıldı. Gear S3; aralarında yerleşik GPS ve IP68 su ve toza dayanıklılığın bulunduğu birçok gelişmiş özelliğiyle dikkat çekiyor. Binlerce saat yüzü ve kayış seçenekleri sayesinde kullanıcılar saatlerini tamamen kendi istedikleri şekilde kişiselleştirebiliyor.
İster bir maceraperest olun, ister işinin başında bir profesyonel, belki de bir Süper Baba ya da bir teknoloji meraklısı, Samsung Gear S3, günlük yaşamınıza rahatlık ve eğlence getiriyor.

Dünyayı keşfedin

Doğayla iç içe yaşamayı seviyorsanız, rakım ve atmosfer basıncı gibi bilgiler sizin için kritik önem taşır. Maceracı ruhların önceliklerine cevap veren Gear S3’ün altimetre ve barometre göstergeleri ile tüm kontrol sizde. Eğer su sporlarına meraklıysanız, saatinizin ıslanmasından korkmanıza hiç gerek yok çünkü Gear S3 IP68 su ve toza karşı dayanıklılığıyla sizin için en doğru seçim. Belki de bir bisiklet tutkunusunuz. Fitness faaliyetlerini izlemeye imkan veren Gear S3 ile hızınızı ölçün ve GPS ile kat ettiğiniz mesafeyi doğru bir şekilde görüntüleyin. Şehrin karmaşasından uzak bir kamp kaçamağında ise Gear S3’ün yerleşik hoparlörüyle dilediğiniz müzik her zaman bileğinizde olsun. Üstelik tüm bu maceralarınızda, Gear S3’ün imzası niteliğindeki döndürülebilir bezeli hareket ettirerek ekrana dokunmadan bir çağrıyı kabul veya ret edebilirsiniz.

Planlı olmanın rahatlığını yaşayın

Profesyonel hayatın içinde son dakika stresiyle boğuşmak Gear S3 ile son buluyor. Bir şirket çalışanıysanız toplantılar ve görüşmelere ilişkin konular iş gününüzün önemli bir parçasıdır. Gear S3 ile iş maillerinizi kolaylıkla görüntüleyin ve acil çağrıları kaçırmayın. Ayrıca S3’ünüze yükleyebileceğiniz uygulamalarla gideceğiniz yerlere yetişmek için farklı ulaşım yollarını bulabilirsiniz. Ya da bir prodüktörsünüz ve kendinizi müziğin ritminde kaybedip zamanı unutmak son derece alışkın olduğunuz bir durum ama sevdiklerinize onları hatırladığınızı göstermek de en büyük önceliklerinizden biri. Gear S3’ün hatırlatma özelliğiyle, sesli olarak hatırlatma komutu verebilir ve böylece babanızın doğum günü için doğum günü pastası almayı unutmazsınız. Tüm hayatını doğadaki eşsiz anları yakalamaya ve bu anları insanlarla buluşturmaya adamış bir fotoğrafçı olarak ise her koşula hazırlıklı olmak durumundasınız. İşte bu anlarda, IP68 su ve toza dayanıklılığa sahip Gear S3 imdadınıza yetişiyor ve zorlayıcı hava şartlarında bile saatinizin zarar görmesi endişesini ortadan kaldırarak, en göz alıcı sahneleri ölümsüzleştirmeniz sırasında size eşlik ediyor.

Çocuklarınızın Süper Babası olun

Küçük çocuklarınızla markete gittiniz ve alışveriş sepetiniz onların istekleriyle kontrolden çıktı. Unuttuğunuz bir şeyler olup olmadığını sorgularken telefonunuzu o an açamasanız bile Gear S3’ünüzün ekranından alınacaklar listesine dair mesajı görüntüleyebilirsiniz. Çocuklarınızla bahçenizin bakımını yaparken, IP68 su ve toza karşı dayanıklılığı sayesinde Gear S3 saatiniz zarar görmeyecektir. Ya da evde çocuklarla vakit geçirip oyun oynarken cevaplamanız gereken bir arama geldiğinde telefonunuzun kontrolünü çocuğunuza kaybettiyseniz, Gear S3 ile çağrıyı yanıtlayabilir, sonra da eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Araba tutkunuza ara vermeyin

Şehirde spor arabanızla gezerken güvenliğinizi riske etmeden görüşme yapmanız mümkün. Gear S3’ün döner bazeli tek harekette çevirerek çağrıları yanıtlayabilir ve rahatlıkla konuşabilirsiniz. Tam renkli Daima Açık Ekran sayesinde gecenin karanlığında da saatiniz her an size eşlik eder. Ayrıca gözünüz gibi baktığınız arabanızı yıkarken yerleşik hoparleri sayesinde Gear S3 sevdiğiniz müzikleri bileğinize taşır ve suya dayanıklı saatinizin ıslanmasını dert etmeden arabanızı keyifle yıkamayı sürdürebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.