Televizyondan Sonra Monitörlere de Kavis Geldi

Televizyondan Sonra Monitörlere de Kavis Geldi promegaweb izmir web tasarım

Samsung, kavisli monitör ailesini göz alıcı yeni modelleriyle genişletiyor.

Samsung, sektörün ilk “kavisli” LED monitörünü 2014 yılında tanıtmasından bu yana özel tasarıma sahip kavisli monitörlerini geliştirmeye devam ediyor. Ailenin yeni üyeleri, 27 inç ekran boyutundaki CF591 modeliyle 23,5 ve 27 inç seçenekleri bulunan CF390 modeli.

Hem profesyonel hem bireysel kullanıcıların farklı multimedya ve çoklu görev ihtiyaçlarını karşılarken, uzun süreli kullanımı gözeten ve tasarımıyla dikkat çeken yeni Samsung kavisli monitörler, görüntü performansıyla da göz dolduruyor. İnsan gözlerinin şekline uygun en iyi sunumu sağlamak için daha keskin bir kavis ve geliştirilmiş görüntü kalitesiyle zenginleştirilen CF591 ve CF390, inceliklerinin yanında 178 derecelik geniş görüş açısı sunuyor.

Zengin ve Canlı Renkler

Full HD çözünürlüğündeki monitörler, 4 ms tepki süresine ve 3.000:1 statik kontrast oranına sahip. He üç monitör de Samsung’un aktif renk kristali teknolojisi sayesinde sRGB renk skalasının %119’unu kapsıyor. Monitörler, yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak üzere, Samsung’un sektör lideri VA (Dikey Hizalama) panel teknolojisiyle güçlendiriliyor. Bu sayede geleneksel ekranlara oranla daha geniş bir yelpazede renk tonları ve değerleri sunulabiliyor. Sonuç, daha canlı görüntüler!

Hem Göz Alıcı Hem Göz Koruyucu

Samsung CF591 ve CF390 kavisli monitörler, gözlerinizi yorabilecek kesintileri engellemek üzere Samsung’un Flicker Free teknolojisinden yararlanıyor. Samsung’a özel yeniliklerden biri de Göz Koruma Modu. Gözlerinizi zararlı mavi ışık yayılımından koruyan bu mod, akşamları ve geceleri çalışırken gözlerinizi daha az yoruyor ve daha rahat uyumanızı sağlıyor.

Samsung’un oyuncular için geliştirdiği Oyun Modu, oyundaki sahneye göre otomatik olarak görüntülerin daha açık veya koyu görüntülenmesini sağlarken görüntüdeki dalgalanmaları da azaltıyor. Yeni monitörlerdeki daha keskin kavis sayesinde ekranın etrafınızı sardığınızı hissedecek, daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Ayrıca Samsung, monitörlerini AMD FreeSync teknolojisiyle sunuyor. Bu sayede AMD grafik kartlarıyla ekran yenileme hızı senkronize edilebiliyor ve etkileşimli video içeriği görüntülenirken takılma ve gecikmeler minimuma indirgeniyor.

Eğlencenin Merkezi

Çok yönlü bağlantı özellikleriyle CF591 ve CF390 monitörler, ekrandaki içeriği birçok duyuya hitap eden bir deneyime dönüştürüyor. CF591, iki entegre 5 W hoparlörüyle zengin ses kalitesi sunmayı başarıyor. CF390 ise yüksekliğini ve bakış açısını değiştirme olanağı veriyor. Ayrıca üç monitör de HDMI ve D-Sub bağlantı noktaları var. CF591’de ise ek olarak DisplayPort bağlantı noktası da bulunuyor.

[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.