Web Yazılım nedir?

web yazılım nedir? promegaweb izmir web tasarım
web yazılım nedir? promegaweb izmir web tasarım

Promegaweb web tasarım Türkiye de ilk hazır web tasarım paketleri üreten ve geliştiren yerli bir yazılım şirketidir.

Promegaweb web tasarım hizmetleri kolayca her ticari kuruluşun Avrupa standartlarında internet sitesini oluşturmasına ve yönetmesine imkân sağlamaktadır. Promegaweb web tasarım içerik yönetim sistemi ile hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitenizi yönetebiliyorsunuz. Bu gün ülkemizde binlerce ticari kuruluş Promegaweb web tasarım hizmetini kullanarak internet sitelerini oluşturmuş ve yönetmektedirler.
Aynı zamanda Promegaweb web tasarımı hizmetini kullanan şirketler ücretsiz olarak web tasarım desteği, web danışmanlık desteği almaktadırlar.
Promegaweb web tasarımı hizmeti Türk ticaret kanununa göre oluşturulmaktadır. Şirketler web sitelerini diledikleri gibi kolayca yönetebilmektedirler.

Hazır Web Paketleri
Promegaweb tarafından geliştirilen hazır web paketleri aynı zamanda Promegaweb tarafından sürekli geliştirilmektedir.
Promegaweb Web tasarım paketlerinin en büyük özelliği hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan amatör bilgisayar kullanıcıları tarafından uluslar arası standartlara uygun web sitelerini tasarlaya biliyor ve yayınlıya biliyor, olmalarıdır.
Promegaweb web paketlerinde müşterilere alan adlarının 1 yıllık tescil işlemi, Hosting hizmetleri ve gerekli 7/24 destek hizmetleri sağlanmaktadır.
Promegaweb web paketleri Türkiye’nin her noktasında online satış ve bayiler aracılığıyla satılmaktadır.
Ayriyeten yine resmi kurumlarda bu paketleri kullanmaktadırlar, Türkiye’de ilk olarak 52,700 mahalle muhtarlığı, Mudef iş birliğiyle bu sistemi kullanmaktadır.
Sadece Türkçe olarak düşünülmeyen Promegaweb web paketleri her dili desteklemektedir. Uluslar arası pazarda da Promegaweb web paketleri satılmaktadır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
[st_tag_cloud]

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.