Üst Seviye Kulaklık Serisinde Kablosuz Seçeneği

Üst Seviye Kulaklık Serisinde Kablosuz Seçeneği promegaweb izmir web tasarım

Yüksek kaliteli ses ürünleriyle tanıdığımız Sennheiser’ın beğenilen kulaklık serisi Momentum’da kablosuz seçenekler piyasaya çıktı. Momentum Wireless ile en iyi kalitede müziği kablosuz dinleme özgürlüğü ile sunan Sennheiser Momentum Wireless, Bluetooth 4.0 ve NFC teknolojileri ile her türlü cep telefonuna bağlanabiliyor.

Sennheiser Momentum Wireless, kablosuz olarak müzik dinleme imkânı verirken kullanılan dinamik sürücü, kaliteli deri tasarımı, güçlü gövdesi, rahat kulak yastıkları ile bu deneyimi en üst seviyeye çıkartıyor. Hafifliği ve güçlendirilmiş yapısı ile dikkat çeken kulaklık, özel olarak üretilen kafa bandı ve kulak pedleri Alcantara adı verilen özel bir kumaş ile üretiliyor. Katlanabilir kulak kapsülleri, Sennheiser Momentum Wireless’ın taşınmasını kolaylaştırıyor.

Dış gürültüleri engelleyen teknoloji

Dış ortam seslerini tamamen engelleyen Aktif NoiseGard özelliği ile dinleyiciyi kaliteli müzikle baş başa bırakan kulaklık, kulağı saran yapısı ile de pasif olarak gürültüyü engelliyor. Kulak üstü ve kulağı çevreleyen modelleriyle her kullanıcı profiline hitap ediyor. Kulak kapsülüne entegre edilmiş eşleştirme/aç-kapa düğmesi, ses aç/azalt düğmesi ile müzik ve telefon çağrılarının kontrolü her zaman müzik severlerin en rahat erişebilecekleri yerde bulunuyor. Bluetooth 4.0 + EDR teknolojisi ile düşük güçle yüksek veri aktarımı yapan kulaklık, ayrıca NFC teknolojisi ile de destekleniyor. Böylece NFC destekli cep telefonlarına sadece dokundurarak eşleştirilebilen Sennheiser Momentum Wireless, anında kullanıma hazır hale geliyor.

Tek şarjda 22 saat kaliteli müzik

Hoparlörlerinin frekans aralığı 16 – 22.000 Hz olan Sennheiser Momentum Wireless’ın mikrofonu 100 – 8000 Hz aralığında ses alabiliyor. 111dB ses basınç seviyesi olan kulaklığın pasif empedansı 28, aktif empedansı 480 ohm olarak ölçülüyor. Düşük empedansı ile akıllı telefon ve diğer taşınabilir cihazlara rahatlıkla bağlanan kulaklığın pil ömrü tek şarj ile 22 saat olarak ölçülüyor. Özel taşıma çantası, standart ve mikrofon entegre edilmiş 1,4 metre uzunluktaki ses kabloları ile birlikte satışa sunulan Sennheiser Momentum Wireless, seste ve görüntüde kalite arayanlar için ideal bir seçim.

Web sitemizde yer alan herhangi bir konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.