Uygulama ve Çözümler

Firmanızın veya kişisel ihtiyacınıza göre web tabanlı servis çözümlerimiz sayesinde tek bir yer ile çalışarak a’dan – z’ye çözümler sunuyoruz.

Çözümlerimizi kısaca şöyle sıralayabiliriz:
* Alan adı tescili ( Domain register ) hizmeti.
* Kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, blog sitesi, özel proje, web tabanlı çalışan ihtiyacınıza özel yazılım oluşturma.
* Google seo hizmeti başta olmak üzere, yandex, bing, yahoo, yaani gibi servisler için arama motoru optimizasyonu yapılması.
* Ziyaretçi sayısı arttırmak için organik hit çalışması yapılması. Web sitesi trafiğinin arttırılması ve ziyaretçi sayısının arttırılması.
* Google Ads ile ücret karşılığı sponsor reklam verilmesi, belirli kelimeler ile internet reklamcılığı yapılması.
* Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapılması, ziyaretçi sayısı arttırma, üye sayısı arttırma ve beğeni sayısı arttırma ya yönelik sosyal medya yönetimi yapılması.
* Bayi veya müşterilerinizden herhangi bir e-ticaret ürün satışı olmadan ödeme almak için alışverişsiz online tahsilat sistemi.
* Web sitenizin veya yazılımınızın uygun fiyata yüksek limitlerde web hosting barındırılmasının sağlanması.
* Proje, yazılım veya özel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz. Yüksek hızda internet çıkış hızına sahip vps sunucu kiralama, vds sunucu kiralama, cloud sunucu kiralama çözümleri.