Organik Web Site Trafiği

WEB E-TİCARET SİTENİZİN ZİYARETÇİ SAYISINI ARTTIRIYORUZ

Organik Hit, web sitenize doğal yollarla kazanılan ve Arama Motorlarının desteklediği trafik biçimidir. Bu nasıl oluyor? Arama motorlarının Search kısmına aradıkları ürün ya da hizmetle ilgili anahtar kelimeleri yazan insanlar, anahtar kelimeler sayesinde firmanızın web bilgilerine tıklayarak sitenize ziyaretçi olarak gelirse buna organik hit denir. Bu yöntemle gelen ziyaretçilerin sitenizdeki iç sayfaları dolaşması ve ortalama 1.5 dakika gibi web sitesinde zaman geçirmesi de arama motorlarının aradığı kriterlerdendir. Zira arama motorları, gelen ziyaretçilerin siteyi hemen terk edip etmediklerine de bakıyor. Böylece web sitesinden hemen çıkma oranı da düşecektir ve web sitesi googleda yükselişe geçecektir. Biz bu işlemi aynen anlattığımız gibi ve bu şekilde yapan sistemi oluşturduk.

Web siteniz için;

1 aylık canlı – organik trafik paketi = 200 TL + KDV

Amaç: Web sitenizde trafik oluşturarak Arama motorlarında yükselmeyi sağlamak.

  • Ortalama oturum süresi: min. 1.5 dk. max. 10 dakika
  • Gelişmiş sayfa gezinimi ile benzersiz deneyim
  • Tamamı Türkiye IP adreslerinden ya da istenilen herhangi bir ülkeden veya tüm dünyadan olmak üzere isteğe bağlı trafik akışı seçilebilir
  • Hızlı destek
  • Kaliteli hizmet
  • Kredi kartıyla ödeme imkanı
Organik Web Site Trafiği google yandex bing

Yaptığınız işlerle ilgili 3 tane anahtar kelime ile yapılır. Aylık 2000 den başlayan (Web site trafiği amaçlı) canlı organik ziyaretçi yönlendirmesi yapılmaktadır. Google Analytics üzerinden ziyaretçi trafiği canlı izlenebilir. En az 1.5 dakika gezinme sağlanır. Web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorları nezdinde yükselmesini sağlar.

Bize bildireceğiniz anahtar kelimeler Google aramalarındaki ilk 10 sayfada web sitenizi işaret edebilmelidir. Bildirdiğiniz kelimeler ilk 10 sayfa içerisinde sizi listelemiyorsa sözünü ettiğimiz trafik çalışması şu aşamada yapılamaz. Ya önce bu kelimeler için SEO çalışması yaparak bu anahtar kelimelerde Arama motorlarında çıkmanız sağlanacak, ve ondan sonra web sitesi trafik çalışması yapılacak; Ya da yazdığınız bu kelimeler sisteme (ilk on sayfa) uygun olan anahtar kelimelerle değiştirilerek çalışmaya hemen başlanacaktır.

Bu sayfa ile ilgili rasgele blok konuları
(Konular sayfa her güncellendiğinde değişir.)